Gigi Hadid i Bradley Cooper znów widziani razem! Para doskonale dogaduje się mimo wieku

i

Autor: Backgrid/East News

Gwiazdy

Gigi Hadid i Bradley Cooper znowu razem! Mimo wieku dogadują się doskonale

2024-07-10 22:26

W hollywodzkim życiu miłosnym zawsze sporo się dzieje. Nierzadko zdarza się tak, że w pary łączą się osoby, których nawet najwięksi fani gwiazd nie przewidzieli. Jednym z takich przykładów jest 29-letnia modelka Gigi Hadid oraz aktor 49-letni Bradley Cooper, którzy już od dłuższego czasu widywani są razem.

Jak widać na niejednym przykładzie, wiek nie musi stać na przeszkodzie miłości. Choć te gwiazdy dzieli równo 20 lat, Gigi i Bradley zdają się tworzyć naprawdę zgraną parę. Początek tego duetu sięga jeszcze ubiegłej jesieni 2023 roku, kiedy to wypatrzono ich na wspólnym wyjściu do jednej z nowojorskich restauracji. Mają więc na swoim koncie już prawie rok spotkań, a sielanka zdaje się trwać w najlepsze.

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

Co nowego u Gigi Hadid i Bradleya Coopera?

Tych dwoje nie kryje się ze swoim uczuciem oraz łączącą ich relacją. Potwierdzić to może chociażby wspólne wystąpienie ... w walentynkowy wieczór. Niedawno zauważono ich na wspólnym spacerze, gdzie przemierzali nowojorskie ulice. Zarówno Gigi Hadid, jak i Bradley Cooper zaopatrzyli się w przeciwsłoneczne akcesoria, wygodne topy oraz krótkie spodenki.

Wielu krytykuje jednak miłosne wybory młodej Hadid. Jeszcze wcześniej chodziły plotki, że modelka miała spotykać się z Leonardo DiCaprio, znanego ze swoich preferencji do znacznie młodszych partnerek. Domniemamy związek z Lady Gagą, swoją poprzednią kochanką, też nie pozostawił na Bradley'u najlepszych opinii. Mężczyzna miał bowiem wycofać się ze związku ze względu na zbytnie zaangażowanie i poważne plany piosenkarki wobec ich relacji. Czy tym razem będzie inaczej, a Gigi i Bradley stworzą szczęśliwą parę na lata?