Gibbs - prawidłowe

i

Autor: DOPEHOUSE

NOWY NUMER 1 W POLSCE

Gibbs & Jonatan dotarli na szczyt. "Stan" na miejscu 1. w Gorącej 20 Radia ESKA!

2023-10-13 19:52

Gibbs & Jonatan niewątpliwie pokochają ten stan - bycia numerem 1 w Polsce! Wspólnie stworzony utwór dotarł na szczyt Gorącej 20 Radia ESKA za sprawą Waszych głosów, które oddajecie na ESKA.pl. Artyści zrzucili z najwyższego stopnia podium Smolastego i Dodę. Na którym miejscu znalazł się hit "Nim zajdzie Słońce"? Poznajcie wyniki 41. notowania w 2023 już teraz!

"Stan" to pierwszy singiel zapowiadający nowy, solowy album Gibbsa, którego premiera jest zaplanowana na jesień 2023 roku. Nagranie zostało wyprodukowane przez Jonatana, 4moneya i samego Gibbsa, podczas ich miesięcznej podróży do Tajlandii. Warto dodać, że utwór ten będzie można usłyszeć na żywo. Wielkimi krokami zbliżają się jesienne koncerty Gibbsa, na których nie może was zabraknąć.

Koncerty w Polsce 2023 - jesień w rytmie gorących wydarzeń! Kto wystąpi i gdzie kupić bilety?

A co jeszcze wydarzyło się w Gorącej 20 Radia ESKA za sprawą Waszych głosów? Na miejscu 2. swoją pozycję sprzed tygodnia utrzymał duet W&W. Ich "Heaven Is A Place on Earth" zaatakuje miejsce 1.? Na nim jeszcze na początku października znalazł się duet Smolasty & Doda. Po trzech tygodniach z rzędu na szczycie utwór "Nim zajdzie Słońce" spadł na miejsce 3. 

Ta wersja piosenki Sanah podbija internet!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 13.10.2023

Tuż za podium znalazł się Oskar Cyms z utworem "Na niebie", a także grupa The Kolors. Najwyraźniej "Italodisco" jeszcze się wam nie znudziło! Piątek 13 października 2023 okazał się szczęśliwy dla Michaela Schulte & R3HABA. Ich utwór "Better Me" zadebiutował w liście hitów ESKI na miejscu 19. Jeszcze więcej szczęścia miał duet Ben Christovao & Sara James. Głosowaliście na "Brigther Day", to macie - miejsce 12. 

Wciąż proponujemy Wam kilka hitów na jesień. W propozycjach znalazł się między innymi kawałek "Dientes" od J Balvina, "Dzięki, że jesteś" od Lanberry & Tribbsa, a także "Rodeo" od Blanki i "Dance For Me" od Sonny'ego Werna. Głosujcie w Gorącej 20 Radia ESKA już teraz, bo do zgarnięcia mamy najlepsze płyty od Waszych ulubionych gwiazd!

Gorąca 20 Radia ESKA - numer 1: Gibbs - Stan