Future Folk - piosenka Krakowiacy i Górale na Eurowizję 2018! Wygra polskie preselekcje?

i

Autor: fot. okładka singla Krakowiacy i Górale Future Folk - piosenka Krakowiacy i Górale na Eurowizję 2018! Wygra polskie preselekcje?

Future Folk - piosenka Krakowiacy i Górale na Eurowizję 2018! Wygra polskie preselekcje?

2018-02-18 16:32

Krakowiacy i Górale to propozycja Future Folk na Eurowizję 2018. Czy zespół wygra nią polskie preselekcje? Oceńcie - na ESKA.pl

Future Folk z piosenką Krakowiacy i Górale walczą w polskich preselekcjach do Eurowizji 2018. Czy wywalczą w krajowych eliminacjach bilet do Lizbony? Przekonamy się o tym na początku marca, ale od 16 lutego utwór możecie oceniać na ESKA.pl. Zdecydowanie, celem polskiej grupy muzycznej z Zakopanego, jest pokazanie i promowanie swojej lokalnej muzyki. Chociaż przykład utworu Janko, który można było usłyszeć na antenie Radia ESKA, pokazuje, że Future Folk to nie jest typowy zespół z gór. To zespół, jakiego nie ma na polskim rynku muzycznym!

Future Folk - piosenka Krakowiacy i Górale

Future Folk po raz pierwszy próbują wywalczyć bilet na Eurowizję i jak zdradzili na Facebooku członkowie zespołu, bardzo się wahali: - Nie do końca byliśmy przekonani o słuszności naszej decyzji ale w końcu stało się. Czy to propozycja, która podbije serca słuchaczy w Europie? Utwór swoją premierę ma 16 lutego 2018 o godzinie 18:00. Opublikujemy go w tym miejscu.

Eurowizja 2018: POLSKIE PRESELEKCJE. Pełna lista uczestników

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 - polskie preselekcje wyłonią naszego reprezentanta do tego prestiżowego konkursu piosenki. Wokaliści, wokalistki i zespoły z naszego kraju, zmierzą się między sobą, zaś jury i widzowie zadecydują, kto pojedzie do Lizbony. Na ESKA.pl, znaj

Future Folk zespół - skład 

Future Folk to zespół, który stworzył własne, niepowtarzalne brzmienie. Grupa miesza ze sobą muzykę elektroniczną z typowym folkiem góralskim. Wokalistą jest Stanisław Karpiel-Bułecka, czyli kuzyn Sebastiana Karpiel-Bułeckiego - członka Zakopower. Future Folk w przeszłości mogliście poznać z udziału w piątej edycji programu Must be the Music. Tylko muzyka, w którym dotarli do półfinału. Na razie ich największym hitem jest singiel pt. Janko, ale może się to zmienić po wydaniu utworu Krakowiacy i Górale.