Premiery w New Music Friday 17.06.2022

i

Autor: single cover art

Friz & Mr. Polska, Black Eyed Peas, Topic i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 17.06.2022

2022-06-17 12:29

Wszystkie hity zaczynają się w ESCE, dlatego nie możecie przegapić kolejnej porcji nowości muzycznych! Internautów najbardziej rozgrzewa premierowy utwór Awaryjne światła, pod którym podpisuje się Friz & Mr. Polska. Warto jednak zwrócić też uwagę na utwór Don't You Worry będący następcą hitu I Gotta Feeling. Black Eyed Peas zaprosiło do współpracy wielkie gwiazdy sceny i to musiało się udać! Jakie premiery z 17 czerwca 2022 trzeba znać? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Lato 2022 uświetnią czołowe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny. Jak będą brzmieć tegoroczne wakacje? W czerwcu swoją premierę miały głównie imprezowe, a jednocześnie motywujące numery. Te najlepsze poznaliście oczywiście za sprawą New Music Friday w Radiu ESKA. 17 czerwca 2022 premierowo na naszej antenie pojawił się drugi singiel zapowiadający debiutancki album Friza. Twórca najpopularniejszego projektu internetowego w naszym kraju zaprosił do współpracy Mr. Polskę, który w ostatnim czasie zasłynął megahitem Złote Tarasy. Efektem ich współpracy jest kawałek idealny na imprezę w klubie, Awaryjne światła. Tydzień przed startem wakacji wielki powrót na muzyczny rynek zalicza Ella Eyre. Brytyjska supergwiazda pojawiła się gościnnie w piosence brazylijskiego producenta, Aloka. Tak naprawdę mowa o pełnej wersji TikTokowego hitu. 

Tak wygląda mieszkanie Sary James. Przytulny kąt, ściana z cegły i kwiaty! [ZDJĘCIA]

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Premiery 17.06.2022 - nowości muzyczne

W gronie premier w Radiu ESKA nie mogło zabraknąć potencjalnego hitu lata 2022. W maju 2009 roku grupa Black Eyed Peas z Fergie w składzie stworzyła megahit I Gotta Feeling. Producentem wykonawczym numeru był David Guetta, który ponownie postanowił nawiązać współpracę z amerykańskim zespołem, a wszystko po to, by stworzyć letniego bangera. Panowie zaprosili do motywacyjnego numeru Don't You Worry - Shakirę - i mamy jeden z kawałków, który uświetni tegoroczny imprezy. Do tańca nakręci także piosenka Kernkraft 400 w nowej wersji, pod którą podpisuje się projekt Topic x A7S. Artyści postanowili przerobić kawałek z 1999 roku do Zombie Nation. Efekt? Kolejny potencjalny hit lata 2022!

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 17.06.2022

  • FRIZ, Mr. Polska, LA$$A - Awaryjne Swiata 
  • Alok x Ella Eyre x Kenny Dope feat. Never Dull - Deep Down 
  • Black Eyed Peas, Shakira & David Guetta - Don't You Worry
  • Topic, A7S - Kernkraft 400 (A Better Day)
  • Zalia feat. Lackluster - plany
  • VIZE, Abraham Mateo, Sofía Martín - Yo Por Ti
  • Alan Walker - Somebody Like U ft. AuRa
  • Gozdek & Karolina Stanisławczyk - TESTOSTERON
  • Cleo - Zywioly

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Sonda
Najlepsza nowość 3. tygodnia czerwca, to...