Friz

i

Autor: screen z filmu na kanale: Karol Friz Wiśniewski

WSKAZAŁ POWÓD

Friz kiedyś zatrudnił się w sklepie. Tego nie przewidział i szybko się zwolnił!

2024-04-22 10:29

Karol Friz Wiśniewski bardzo szybko zaczął swoją aktywność i poszukiwanie potencjalnego zarobku. Jako 12-latek roznosił ulotki, dwa lata później jeździł na rolkach nagrywając z tego filmy, a w technikum zajmował się zapraszaniem ludzi na imprezy. W szkole średniej zatrudnił się w sklepie, ale długo nie wytrzymał. Poznajcie całą historię już teraz!

Spis treści

  1. Friz - praca w sklepie

Zarobki Friza aktualnie są ogromne i zdecydowanie to jeden z najbogatszych twórców młodego pokolenia. Karol Wiśniewski jest jednak przykładem internetowego twórcy, który zawdzięcza karierę swojemu uporowi, cierpliwości, pewności siebie i wysiłkowi, jaki włożył w spełnienie marzenia. Wielokrotnie wspominał, że jest wdzięczny również swojej siostrze, która pożyczyła mu pieniądze na pierwszy sprzęt. Kobieta, jak się okazuje wspierała swojego młodszego brata dużo wcześniej. Płaciła mu pieniądze za oceny w szkole i takim sposobem miał zarobić dwieście złotych. Friz, gdy już nadeszła dorosłość musiał podjąć pracę. Zatrudnił się w sklepie, jednak wytrzymał tam tylko jeden dzień!

Friz kupił i wyrzucił sweter za 10 tysięcy złotych. Ujawnił, że nawet go nie założył!

W jakie TEORIE SPISKOWE wierzycie? | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Friz - praca w sklepie

Historia z pracą w sklepie do tej pory nie była znana. Friz sporo tajemnic ze swojego życia chętnie ujawnia, ale o tej nigdy nie wspomniał. Opowiedział właśnie, że zatrudnił się kiedyś w sklepie sieci Żabka. Poszedł tam wypełnić swoją zmianę zaraz po treningu na siłowni. Nie wiedział jednak, że będąc sprzedawcą cały czas będzie musiał stać. Zdenerwowało go i drugi raz pracować do sklepu nie poszedł. Co więcej, nie wrócił się po pieniądze, które zarobił na swojej zmianie. Przyznał, że po prostu było mu wstyd.

Opowiedział też, że jako 12-latek roznosił ulotki, a będąc uczniem technikum przez trzy lata pracował jako osoba, która zaprasza na imprezy.