Friz i Pola

i

Autor: Screen z YT:Karol Friz Wiśniewski/PRZEGRANY MUSI POWIĘKSZYĆ USTA..., TikTok/tojafriz

Friz doprowadził Polę z Twoje 5 Minut do łez. Bez hamulca powiedziała, co o nim sądzi!

2023-01-27 13:48

Pola nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała. Niedowierzanie i szok, które malowały się na jej twarzy, w połączeniu z jej charakterem i zdenerwowaniem stworzyły mieszankę wybuchową. Po tym, co powiedział Friz nie mogła opanować emocji, a z oczu zaczęły lecieć jej łzy. Zdradziła też, co sądzi o programie i słowach Karola.

Tymi słowami Friz doprowadził Polę do łez. Uczestniczka Twoje 5 Minut nie ukrywała, że to, co powiedział wywołało w niej naprawdę dużo negatywnych emocji. Po tym, co usłyszała zdecydowała się wprost powiedzieć co myśli o opinii Karola. Pomimo tego, że Pola od samego początku jest jedną z uczestniczek programu, które wzbudzają wiele kontrowersji, to fani programu Karola Wiśniewskiego przypuszczają, że ze względu na swoją oryginalność oraz charyzmę, to właśnie ona mogła wygrać Twoje 5 Minut. Jednak po tym jak Friz zdradził, jak wielka fala krytyki spada na nią za kulisami programu, internetowe śledztwo może zakończyć się fiaskiem.

Wersow jest w ciąży? Internauci nie mają wątpliwości i pokazują dowody!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Friz o Poli z Twoje 5 Minut

Pola z Twoje 5 Minut to osoba, którą można uwielbiać lub całkowicie nie zgadzać się z tym, co sobą reprezentuje. Dziewczyna od samego początku wzbudza wiele emocji. Najwyraźniej jednak nie do końca zdawała sobie sprawę z tego, w jaki sposób jest odbierana. Aż do czasu, kiedy Friz zdradził jej, że jedna z osób uważa ją za niesamowicie toksyczną.

Jedna z osób z produkcji powiedziała nam dzisiaj, że jej zdaniem jesteś najbardziej toksyczną osobą tutaj i, że wyczuwa od ciebie taki właśnie vibe..

Dziewczyna była w szoku. Widać było, że nie spodziewała się takich słów. Uczestniczka Twoje 5 Minut nie ukrywała też żalu do Friza. Dała do zrozumienia, że w nie czuje się doceniana, ponieważ rzadko kiedy dostaje jakąkolwiek pochwałę ze strony jury.

Friz stracił operatora. Z Ekipy odeszła kolejna osoba!

Nie powiedzieli mi k**** nic pozytywnego... Jemu powiedzą, że się uśmiecha, że jest pozytywny, a mi k**** mówią tylko negatywy...

Pola, pomimo widocznego rozkojarzenia i szoku, postanowiła powiedzieć, co sądzi o słowach Friza.

Ja umiem przyjąć krytykę i wezmę to do siebie mimo, że się nie zgadzam.

Sonda
Czy Pola wygra Twoje 5 Minut?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE