Film za darmo: Trupy Sprzedaję, zobacz na eskaGO! [VIDEO]

2014-07-21 19:01

Filmy za darmo na eskaGO - zobacz filmy online bez logowania i legalnie! Czarna komedia Trupy Sprzedaję to kolejna propozycja z ponad setki filmów online za darmo, jakie oferuje eskaGO!

Darmowe filmy online legalnie obejrzysz wyłącznie na eskaGO, w dodatku bez logowania! Zobacz czarną komedię Trupy sprzedaję, która reprezentuje najwyższy poziom irlandzkiego humoru.

Filmy online za darmo, bez logowania i zupełnie legalnie? Tak dobrze jest tylko na eskaGO! Z ponad stu pełnometrażowych filmów online za darmo, koniecznie musicie zobaczyć Trupy Sprzedaję, amerykański horror z mocną nutą irlandzkiego humoru.

>>> Trupy Sprzedaję - zobacz film za darmo, online!

Chociaż film online Trupy Sprzedaję jest amerykańskiej produkcji, to scenarzysta i reżyser filmu, Glenn McQuaid, odbił na nim bardzo wyraźnie swoje irlandzkie piętno. Akcja tej czarnej komedii dzieje się w XVIII wieku, w Irlandii. Dwóch cmentarnych złodziei zostaje aresztowanych i skazanych na karę śmierci za morderstwo. Gdy jednemu z nich zostaje ścięta głowa, drugi - Arthur ((Dominic Monaghan - trylogia Władca Pierścieni) czeka na egzekucję w swojej celi. Na kilka godzin przed ścięciem, do więźnia przychodzi ksiądz Duffy (Ron Perlman - Hellboy, Obcy: Przebudzenie), któremu skazaniec postanawia wyjawić swoją historię. Zaczyna się więc opowieść o nauce trudnego, złodziejskiego rzemiosła, o wampirach i nieumarłych, a nawet o ciężkiej konkurencji w trupim biznesie.

Obowiązkowa pozycja dla fanów brytyjskiego humoru, ale nie tylko - coś dla siebie znajdą także sympatycy fantastyki i horrorów. To wszystko na eskaGO - film za darmo, online!

Tymczasem zachęcamy Was do posłuchania Zombie zespołu The Cranberries.

The Cranberries - Zombie