Filip Lato

i

Autor: FOT. Kajus W. Pyrz / GORGO MUSIC

NOWA PIOSENKA

Filip Lato w uściskach Wicemiss Polonia. Śpiewa o straconych szansach i nadziei

2024-04-14 18:31

Filip Lato, znany multiinstrumentalista, wokalista i prawnik z zawodu, po sukcesie hitów, „Krawiec”, „Halo Ziemia” , „Zanim nas policzysz” czy „100”, który zdobył serca słuchaczy i status Platynowej Płyty, powraca z kolejnym przebojem!

Hity wiosny 2024: Nowa piosenka Filipa Lato pt. "Tyle mogłem Ci dać", to owoc jego twórczej pracy i zarazem współpracy z renomowanymi na polskim rynku muzycznym profesjonalistami. Produkcję utworu powierzono topowemu zespołowi producenckiemu - Hotel Torino, a za reżyserię teledysku z gościnnym udziałem Natalii Tomczyk (polska modelka, fotomodelka) odpowiadał Jacek Kościuszko - reżyser pracujący z czołowymi polskimi artystami obrazując ich muzykę.

Friz kiedyś zatrudnił się w sklepie. Tego nie przewidział i szybko się zwolnił!

Ta dziewczyna ma głos jak sanah! Opadła nam szczęka, gdy ją usłyszeliśmy

Filip Lato - nowa piosenka 2024

W swojej najnowszej kompozycji, Filip porusza temat niewykorzystanych szans i straconych momentów, zachęcając słuchaczy do refleksji nad wartością ulotnych chwil życia. Wyraża nadzieję, że "Tyle mogłem Ci dać" będzie bodźcem dla jego publiczności, aby docenili życiowe możliwości i czerpali radość z najdrobniejszych rzeczy. Premiera singla zaplanowana jest na 11 marca 2024 roku, a Filip nie może się doczekać, aby podzielić się tą wyjątkową kompozycją ze swoimi fanami, zapowiadając początek nowej, fascynującej muzycznej drogi.