Filip Lato & Jula - fragment teledysku Zanim nas policzysz TYLKO U NAS!

2019-01-03 15:55
Filip Lato & Jula - fragment teledysku Zanim nas policzysz TYLKO U NAS!
Autor: fot. kadry z teledysku Filip Lato & Jula - fragment teledysku Zanim nas policzysz TYLKO U NAS!

Zanim nas policzysz, to trzeci singiel Filipa Lato z debiutanckiej płyty Halo ziemia. Fragment teledysku do utworu zobaczycie tylko na ESKA.pl

Filip Lato & Jula - piosenka Zanim nas policzysz to trzeci singiel promujący debiutancki album Halo Ziemia. Fragment teledysku zobaczycie, tylko na ESKA.pl, dzień przed premierą całości! to jedna z najważniejszych kompozycji, w którą autorzy włożyli całe serce, emocje ale też osobiste doświadczenia. Utwór opisuje prawdziwą historię dwojga ludzi, a każdy jej kolejny wers, jak dni w kalendarzu - zaskakuje i przypomina, że nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość. Potrzeba jej czasu i determinacji, czasem brakuje sił i słów, jednak na końcu, po wielu trudach czeka najpiękniejsza nagroda.

Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Filip Lato & Jula - Zanim nas policzysz VIDEO

Do piosenki został nakręcony klimatyczny i emocjonujący klip, który 4 stycznia 2019 zobaczycie na kanale YouTube Filipa Lato, a dzień wcześniej - TYLKO NA ESKA.pl - zaserwowaliśmy wam 30-sekundowy fragment. Co o utworze mówi sam Filip?

Każdy kto kiedyś kochał wie, że w związku nie zawsze wszystko układa się tak jak byśmy tego chcieli. Dopóki jednak między dziewczyną i chłopakiem istnieje prawdziwe uczucie, dopóty nie wolno im się poddać - po każdej burzy zawsze pojawia się słońce i w tej piosence zawarty jest promyk tej nadziei. Bardzo się cieszę, że Jula zgodziła się zaśpiewać tę piosenkę razem ze mną - dzięki połączeniu damskiego i męskiego wokalu utwór zyskał zupełnie nową jakość, a emocje w nim zawarte są jeszcze bardziej autentyczne.

Filip Lato & Jula - Zanim nas policzysz VIDEO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze