Festiwal Weselnych Przebojów 2019 - kto wystąpi w Mrągowie 16 i 17 sierpnia?

2019-08-17 16:09
Stachursky
Autor: WBF

Istnieją takie piosenki, bez których nie możemy wyobrazić sobie tradycyjnego, polskiego wesela. Dla tych, którzy zatęsknili za weselnym klimatem, mamy propozycję na ten weekend. Otóż, już w piątek 16 sierpnia rozpocznie się Festiwal Weselnych Przebojów, podczas którego usłyszymy niekwestionowane hity, bez których ciężko wyobrazić sobie udaną imprezę. Na scenie zaprezentują się najpopularniejsi artyści muzyki tanecznej oraz disco polo. Zobacz już teraz na ESKA.pl, kto wystąpi w Mrągowie.

Festiwal Weselnych Przebojów 2019 - kto wystąpi w Mrągowie? To pytanie zadają sobie wszyscy ci, którzy postanowili spędzić swój weekend, oglądając relację z dwóch dni trwania tej niezwykłej imprezy muzycznej. Takiego wesela jeszcze w Polsce nie było! Zaproszeni jesteśmy na nie my wszyscy. Będą nieśmiertelne przeboje, popularni artyści, mnóstwo emocji. A co więcej, nie będzie ono trwało jeden, a aż dwa dni! 16 i 17 sierpnia Mrągowo zamieni się w największą salę weselną. Zobacz, kto uświetni swoim występem Festiwal Weselnych Przebojów 2019.

Festiwal Weselnych Przebojów 2019 - artyści

W piątek, na scenie mrągowskiego amfiteatru zaprezentują się: Poparzeni Kawą Trzy, Ryszard Rynkowski, Mig, Classic, After Party, Piękni i Młodzi, Top Girls, Long&Junior, Exaited, Kordian, Masters i Bayer Full. Sobota należeć będzie natomiast do takich przedstawicieli muzyki tanecznej, jak: Stachursky, Sławomir, Papa D, Francesco Napoli, Michał Wiśniewski, Defis, Teresa Werner, Mario Bischin, Andrzej Rybiński, Mejk, M-Power, Patrycja Runo, Andrzej Rosiewicz.

Festiwal Weselnych Przebojów 2019 - o której godzinie?

Dla tych, którzy nie zdołali kupić biletu, bądź nie mają szansy pojawić się w Mrągowie, mamy dobrą wiadomość. Koncert będzie można obejrzeć na antenie Polsatu oraz w Disco Polo Music zarówno w piątek, jak i w sobotę od godziny 20:05.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze