Ewelina Lisowska na wielkim ekranie. Artystka dubbinguje w Rysiek Lwie Serce [VIDEO]

2013-09-26 15:02

Ewelina Lisowska na wielkim ekranie. Artystka będzie dubbingować w bajce Rysiek Lwie Serce. To będzie debiut Lisowskiej.

Ewelina Lisowska dubbinguje w bajce Rysiek Lwie Serce. Artystka użyczyła głosu jednej z głównych bohaterek - Natalii. To debiut dla Eweliny Lisowskiej.

Natalia to przyjaciółka Ryśka, który pragnie zostać rycerzem, ale rodzice chcą by został prawnikiem. Rysiek w dniu wyjazdu do szkoły ucieka z domu i tak zaczyna się jego przygoda. W tej wyprawie nie zabraknie Natalii, która natychmiast z Ryśkiem dogada się, bo tak jak on jest otwarta i dowcipna.

>>> Ewelina Lisowska - gdzie i kiedy zagra?

Ewelina Lisowska nie ukrywa, że postać Natalii przypadła jej do gustu. - Wydaje mi się, że Natalia i ja mamy dużo wspólnego - mówi wokalistka. - Obie walczymy o swoje marzenia, jesteśmy dość charakterystyczne - dodaje.

Za reżyserię wersji polskiej odpowiedzialna jest Anna Apostolakis: (Niesamowity Spider-Man,
Artur robi Gwiazdkę, Shrek Forever, Koralina i tajemnicze drzwi).

Obok Lisowskiej swojego głosu tez użyczyli: Marcin Hycnar (głos: Jeż Jerzy, Kung Fu Panda), Krzysztof Ibisz (głos: Kometa nad doliną Muminką) Katarzyna Kwiatkowska (głos: Asterix i Obelix, W służbie Jej Królewskiej Mości, Muppety, Mulan II, Wygraj randkę, Shrek), Jarosław Boberek (głos: Madagaskar, Epoka lodowcowa, Happy. Feet: Tupot małych stóp), Maria Czubaszek (scenariusze:  BrzydUla, Na Wspólnej, Psie serce, Lot 001).

Już 15 listopada widzowie będą mogli się przekonać, jak artystka sobie radzi w roli Natalii.

Rysiek Lwie Serce - zwiastun


Najnowsze