Ewelina Kozub w The Voice Kids zaśpiewała dodatkową piosenkę. Trenerzy przecierali oczy!

2020-02-22 17:54 RW
Ewelina Kozub w The Voice Kids zaśpiewała dodatkową piosenkę. Trenerzy przecierali oczy!
Autor: Jan Bogacz / TVP Ewelina Kozub w The Voice Kids zaśpiewała dodatkową piosenkę. Trenerzy przecierali oczy!

Ewelina Kozub jest jednym z największych odkryć trzeciej edycji The Voice Kids. 13-letnia dziewczyna ze Śląska najpierw oczarowała śpiewając megahit Jessie J, a później na specjalną prośbę wykonała dodatkowy kawałek - w zupełnie innym klimacie! Siłę głosu i umiejętności Eweliny możecie ocenić sami - na ESKA.pl!

The Voice Kids 3 nie zwalnia tempa i powoli zbliżamy się do poznania najlepszych z najlepszych - młodych głosów w Polsce. Po Przesłuchaniach w Ciemno nadchodzi czas na bitwy, w których nie zabraknie ogromnych emocji.  W ciągu najbliższych trzech odcinków dowiemy się, kto znajdzie się w wielkim finale i powalczy o wymarzony przez wszystkich kontrakt muzyczny. Faworytów, których codziennie wspierają internauci nie brakuje. W tym gronie jest Milena Alot, Julia Totoszko, Julia Tkacz, czy chociażby Marcin Maciejczak. Mocną pozycję w trzeciej edycji programu zaznaczyła także Ewelina Kozub. 13-letnia dziewczyna z Lubomia na Śląsku oczarowała swoim głosem wszystkich trenerów. Podczas przesłuchań wykonała energetyczny utwór Masterpiece, który oryginalnie śpiewa Jessie J. Swój fotel odwrócili tylko panowie. Mowa oczywiście o Tomsonie i Baronie z Afromental, a także Dawidzie Kwiatkowskim. Ci pierwsi poprosili, jak się później okazało swoją podopieczną, by wykonała jakiś dodatkowy utwór. Po tym, co usłyszeli - mieli gęsią skórkę! 

Ewelina Kozub - występ w The Voice Kids 3 

Ewelina Kozub, to jedno z największych odkryć w The Voice Kids 3. Ma 13 lat i mieszka z rodziną w Lubomiu. Uśmiechnięta i radosna, pewna siebie nastolatka. Żywiołowa i spontaniczna. Śpiew to jej wielka miłość, na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Ewelina marzy o własnym programie telewizyjnym, w którym prezentowałaby i testowała różne gadżety. Poproszona przez Tomsona i Barona wykonała dodatkowy utwór. Skalę i wysoki poziom swojego głosu pokazała śpiewając hit pt. One and Only, który oryginalnie śpiewa Adele. Panowie z Afromental nie mogli uwierzyć, że w ciele tak młodej dziewczyny jest tak wbijający w fotel głos!

Najnowsze