Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

2016-05-28 13:34
Hymn na cześć Ewy Farnej! Wokalista lepsza od Beyonce?
Autor: Fot. WBF Ewa Farna kolejny raz zachwyca

Ewa Farna w Hymn For The Weekend - mamy dla Was genialną wersję wielkiego hitu Coldplay i Beyonce. Posłuchajcie koniecznie i oceńcie, czy wokalistka jest lepsza od Beyonce?

Ewa Farna śpiewa Hymn For The Weekend Coldplay i Beyonce! Wokalistka zaskakuje nowym coverem światowego hitu. Wcześniej Ewa Farna swój genialny wokal zaprezentowała śpiewając Hello z repertuaru Adele w wannie pełniej lodu, potem zmierzyła się z przebojem Calvina Harrisa, który zaśpiewała w tramwaju zaskakując jadących nim pasażerów. 

>> Ewa Farna śpiewa w tramwaju hit Calvina Harrisa. Co na to pasażerowie?

Ewa Farna - Hymn for the Weekend

I znów mamy nowe wideo i po raz kolejny Ewa Farna udowadnia, jak dobrą jest wokalistką. Tym razem piosenkarka przygotowała cover utworu zatytułowanego Hymn for the Weekend. Utwór nagrał zespół Coldplay, a gościnnie wystąpiła w nim nieziemska Beyonce. Przypomnijmy, że utwór ten w błyskawicznym tempie stał się wielkim przebojem i szturmem podbił listy przebojów. Czy Ewie Farnej udało się dorównać? Naszym zdaniem zdecydowanie TAK!

>> Ewa Farna śpiewa Hello w wannie pełnej lodu. Zobacz hit Adele "na chłodno"

Hymn For The Weekend - Ewa Farna z zespołem

 

Hymn For The Weekend - Coldplay i Beyonce:

KL

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze