Ewa Farna prezentuje nowy singiel. Posłuchaj wykonania na żywo!

2016-03-23 15:16
Ewa Farna prezentuje nowy singiel. Posłuchaj wykonania na żywo!
Autor: Fot. Bulls Ewa Farna swój singiel zaprezentowała utwór w telewizji śniadaniowej

Ewa Farna zaprezentowała nowy singiel i to na żywo. Już teraz na ESKA.pl możecie posłuchać utworu Na ostrzu, który promuje ostatnią płytę wokalistki.

Ewa Farna zaprezentowała nowy singiel, który ma promować płytę Inna, której premiera miała miejsce jeszcze w 2015 roku. Krążek Inna został wydany w wersji dwupłytowej. Dodatkowo Ewa Farna wydała czeski odpowiednik swojego albumu zatytułowany G2 Acoustic Stage. To, co wyróżnia polską edycję płyty to to, że na drugim krążku znajdziemy cztery premierowe utwory, z czego Tu zostało singlem promującym całe wydawnictwo. Po zakończonej promocji albumu Inna w Polsce artystka zajęła się promocją wydawnictwa w Czechach.

>> Ewa Farna udaje figurę woskową. Fani jej nie poznali!

Ewa Farna: Na ostrzu wykonanie na żywo

Kawałek Na ostří nože (pol. Na ostrzu) Ewa Farna zaprezentowała w jednym z czeskich programów śniadaniowych. Dodatkowo wokalistka potwierdziła, że piosenka Na ostrzu będzie czeskim singlem promującym płytę Inna. Wykonanie kawałka na żywo znalazło się na oficjalnym profilu artystki na Facebooku.

 

Ewa Farna na żywo prezentuje się najlepiej? Zobaczcie, jak prezentowała się na ESKA Music Awards!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze