Eurowizja Junior 2020 - występ Ali Tracz powalił na kolana! Widzowie w Europie oczarowani

2020-11-29 17:44 kg
Eurowizja Junior
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Za nami osiemnasta odsłona Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia Polskę reprezentowała 10-letnia Ala Tracz, która zaśpiewała piosenkę I'll Be Standing. Młoda wokalistka podczas występu zachwyciła jednak nie tylko śpiewem, ale i tańcem. Na scenie towarzyszyli jej utalentowani tancerze, którzy spowodowali, że występ Ali był energiczny oraz niezwykle kolorowy! Widzowie w Europie są oczarowani naszą reprezentantką!

Eurowizja Junior 2020 - występ Ali Tracz powalił na kolana! Widzowie w Europie oczarowani. W tym roku reprezentant Polski na Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci został wyłoniony za pośrednictwem dziecięcego wydania Szansy na sukces. Ala Tracz zachwyciła wykonaniem piosenki Kolorowy wiatr z repertuaru Edyty Górniak oraz utworem I'll Be Standing, przygotowanym specjalnie z myślą o Eurowizji Junior, i to właśnie ona otrzymała niepowtarzalną okazję, aby zaprezentować swój talent przed wielomilionową publicznością. 10-letnia wokalistka postanowiła wykorzystać swoją szansę w pełni, dlatego od tygodni przygotowywała się do eurowizyjnego występu. Za jej choreografię odpowiedzialny był Tomasz Prządka, który ma na swoim koncie pracę przy takich produkcjach, jak: You Can Dance, Mali Giganci czy też Mam Talent. To właśnie on sprawił, że występ Alicji był naprawdę wyjątkowy. Docenili go widzowie w Europie, którzy bardzo pozytywnie komentują występ naszej reprezentantki. 

Eurowizja Junior 2020 - występ Ali Tracz powalił na kolana

Ala Tracz to niezwykle młoda osoba, która już teraz może się pochwalić naprawdę sporymi osiągnięciami. Mimo tego, że ma zaledwie 10 lat, brała już udział w kilku międzynarodowych konkursach muzycznych - odwiedziła między innymi Maltę czy też Bułgarię. Gdyby tego było mało, wokalistka brała udział w trzeciej edycji The Voice Kids i dotarła aż do wielkiego finału! Później przyszedł czas na specjalne wydanie Szansy na sukces, które Alicja wygrała i tym samym została reprezentantką Polski podczas Eurowizji Junior 2020. Do eurowizyjnego występu Ala przygotowywała się od wielu tygodni, a efekt był naprawdę spektakularny. Występ zachwycił widzów, którzy są zachwyceni profesjonalizmem młodej wokalistki. 

Fani Eurowizji są zachwyceni występem reprezentantki Polski. Pod wideo z występem Ali pojawiły się niezwykle pozytywne komentarze od osób, które uważają, że Polska zasługuje na trzecie zwycięstwo z rzędu!

Say it with me " SHE DESERVE TO WIN

Amazing performance Ala you must win again for Poland 🇵🇱😍

QUEEN!!!! GIRL YOU ARE WONDERFUL!!! ALA YOU ARE MY WINNER!

Alicja Szemplińska: Miała wystąpić na odwołanej Eurowizji. Czy sytuacja ją załamała? Na co wykorzystała wolny czas?
Najnowsze