Eurowizja 2022 - znamy pierwszą piosenkę. Bułgaria stawia na rock!

2021-12-06 10:38
Intelligent Music Project
Autor: Youtube.com/Eurovision Song Contest

Eurowizja to jedno z najważniejszych, muzycznych wydarzeń, które gromadzi przed telewizorami ogromną publiczność. Zaczęły się przygotowania do przyszłorocznej edycji, która odbędzie się we Włoszech. Państwa już wybierają swoich reprezentantów. W niedzielę 5 grudnia poznaliśmy pierwszą piosenkę Eurowizji 2022. Swoich kandydatów zaprezentowała Bułgaria.

Eurowizja 2022 - znamy pierwszą piosenkę. Bułgaria stawia na rock! Eurowizja 2022 dopiero w przyszłym roku, ale już teraz rozpoczęły się spekulacje na temat konkursu. Fani mają nadzieję, że zła passa naszego kraju wreszcie zostanie przerwana. Przypominamy, że ostatni raz Polska znalazła się w finale w 2017 roku, kiedy reprezentowała nas Kasia Moś z piosenką Flashlight. Jednak nie tylko Polska wywołuje emocje wśród fanów Eurowizji. Interesują także wybory innych państw. Tym razem wyjątkowo wcześniej poznaliśmy pierwszy utwór przyszłorocznej stawki. Już w grudniu swoją piosenkę postanowiła opublikować Bułgaria, która poszła tropem ostatnich zwycięzców Eurowizji i postawiła na rock. Czy Intelligent Music Project spodobają się tak samo jak Maneskin?

Wywiad z Maneskin

Eurowizja 2022 - Bułgaria

Intelligent Music Project to zespół, który już w maju pojawi się w Turynie, aby reprezentować Bułgarię w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji. To grupa, która śpiewa piosenki z gatunku pop-rock. W konkursie zaśpiewają utwór Intention. Niestety, pierwsza piosenka z przyszłorocznej stawki nie spotkał się z dobrym przyjęciem ze strony fanów Eurowizji. Wielu z nich uważa, że Bułgaria odpadnie już na etapie półfinałów. To byłby duży spadek w stosunku do Eurowizji 2021, na której Bułgaria zajęła 11. miejsce. Reprezentowała ich Victoria z piosenką Growing up is getting old.

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców potwierdziła, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze