Eurowizja 2022 - Polska. Pierwsza próba

i

Autor: Nathan Reinds / eurovision.tv Pierwsza próba Polski na Eurowizji 2022.

Eurowizja 2022 - wizytówka Krystiana Ochmana wzruszy nawet największego twardziela!

2022-05-07 10:25

Już tylko dni dzielą nas od występu Krystiana Ochmana na Eurowizji. Wokalista odsłania powoli wszystkie karty dotyczące jego występu. W sieci pojawiła się już wizytówka reprezentanta Polski, która wzruszy nawet największego twardziela. W krótkim wideo artysta opowiada o swojej artystycznej drodze i z nieukrywaną wdzięcznością dziękuje fanom za wsparcie.

Krystian Ochman - wizytówka polskiego wokalisty wzruszyła wszystkich fanów. Już tylko kilka dni dzieli nas od przełomowego dla kariery wokalisty występu na Eurowizji. Polski reprezentant pojawi się w drugim finale, by zaśpiewać utwór River i przekonać do siebie europejskich fanów, którzy zdecydują o tym, kto wystąpi w wielkim finale konkursu. Zdaniem eurowizyjnych ekspertów Ochman nie powinien obawiać się braku awansu, bowiem jego eurowizyjny hit podbił serca publiczności nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Szanse na zwycięstwo zwiększył opublikowany na oficjalnym TikToku wydarzenia materiał z prób. Widać na nim, że Krystian Ochman wziął sobie do serca uwagi fanów, które pojawiły się po jego występie na Krajowych Eliminacjach. To nie koniec niespodzianek! Na kilka dni przed półfinałem Eurowizji do sieci trafiła wizytówka artysty, w której opowiada on o swojej drodze na szczyt. Gdyby kilka lat temu ktoś powiedział mu, że będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji, nie uwierzyłby!

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Wizytówka Krystiana Ochmana

Reprezentujący nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji wokalistka na każdym kroku podkreśla, że jest niezwykle wdzięczny za to, co obecnie dzieje się w jego życiu. Po zwycięstwie w The Voice of Poland kariera Krystiana Ochmana nabrała tempa, a on sam stał się jednym z najbardziej docenionych polskich piosenkarzy. Świadczą o tym m.in. nominacje do prestiżowych nagród, takich jak Bestsellery Empiku, Wiktory czy Fryderyki, jak również liczba fanów, którzy przychodzą na jego koncerty. Zobaczcie wizytówkę Ochmana na Eurowizję. Zanim jednak ją włączycie, upewnijcie się, że macie w pobliżu chusteczki.

Krystian Ochman - wywiad po zwycięstwie