Eurowizja 2022 - BILETY. Jaka cena i gdzie kupić?

2022-03-30 16:36
Eurowizja 2022 - projekt sceny
Autor: EBU/ Francesca Montinaro

Konkurs Piosenki Eurowizji to dla milionów ludzi na całym świecie najważniejsze wydarzenie muzyczne. Kolejna edycja konkursu odbędzie się w Turynie, słynnym mieście na północy Włoch. Znane są już daty tegorocznego wydarzenia i wiele osób chce kupić bilety. Gdzie można je dostać? Za ile? Sprawdź szczegóły niżej.

Nadchodzi Eurowizja 2022! Wszyscy będziemy kibicować polskiemu reprezentantowi, który został wyłoniony w preselekcjach. Po zaciętej walce, to Krystian Ochman jedzie na Eurowizję 2022 i z pewnością zrobi wszystko, by nie zawieść oczekiwań swoich fanów. 22-letni wokalista na wielkiej, multimedialnej scenie w Turynie wykona utwór River, który od momentu premiery zbiera świetne opinie widzów nie tylko z Polski, ale również z innych państw Europy. Z pewnością znajdą się osoby, które będą chciałby pojechać do Turynu, aby kibicować Ochmanowi na miejscu. Pojawiają się więc pytania o bilety. Co wiadomo na ten temat? Wyjaśniamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - uczestnicy. Reprezentanci wszystkich państw w konkursie

Krystian Ochman oddał hołd walczącym w Ukrainie. Zadedykował im River

Eurowizja 2022 - BILETY. Gdzie kupić?

Wiadomo już, że Eurowizja odbędzie się w drugim tygodniu maja. Bilety będą dostępne aż na dziewięć koncertów: próba pierwszego półfinału (9 maja), próba rodzinna pierwszego półfinału (10 maja),pierwszy półfinał (10 maja), próba drugiego półfinału (11 maja), próba rodzinna drugiego półfinału (12 maja) drugi półfinał (12 maja), próba finału (13 maja), próba rodzinna finału (14 maja) oraz finał (14 maja). Na każdy z koncertów dostępnych będzie około 10 tysięcy biletów, a ich sprzedaż rozpocznie się 7 kwietnia za pośrednictwem strony TicketOne.

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Eurowizja 2022 - BILETY. Ceny

Ceny biletów to jedna z najważniejszych informacji dla osób, które planują lub zastanawiają się nad wyjazdem na Konkurs Piosenki Eurowizji. Niestety, na razie nie znamy cen wejściówek. Pojawią się one prawdopodobnie w dniu rozpoczęcia sprzedaży.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze