Eurowizja 2021 - ten kraj zrezygnował z konkursu w ostatniej chwili! Fani nie kryją zaskoczenia

Eurowizja
Autor: AP/East News

Eurowizja 2021 już wkrótce, a ten kraj nie weźmie w niej jednak swojego udziału! Fani wydarzenia nie kryją swojego zaskoczenia związanego z tak kontrowersyjną decyzją. O jakim kraju mowa? Dlaczego nadawca podjął taką, a nie inną decyzję? Więcej na ten temat przeczytacie poniżej!

Eurowizja 2021 odbędzie się już wkrótce! Przed nami 65. Konkurs Piosenki Eurowizji organizowany przez Europejską Unię Nadawców. Fani tego wydarzenia odliczają czas jeszcze zachłanniej niż w tamtym roku, ponieważ jak wiemy przez wciąż trwającą pandemię koronawirusa, Eurowizja nie odbyła się w 2020 roku. Z tego też tytułu wszyscy fani Eurowizji nie mogą doczekać się zbliżającego się show i wciąż czytają wszystkie związane z nim informacje. Okazuje się, że mimo nadchodzącego terminu, niektóre kraje wprowadzają radykalne zmiany! Otóż jeden kraj wycofał się w ostatniej chwili! Ta decyzja, która mocno zmieszała miłośników wydarzenia sprawiła oczywiście, że liczba zgłoszonych państw zmniejszyła się do czternastu. O jakim kraju mowa?

Eurowizja 2021 bez Armenii! Jak dowiadujemy się od portalu eurowizja.org to właśnie ten kraj zrezygnował z konkursu w tym roku. Po dokładnych i szczegółowych dyskusjach, AMPTV zdecydowała się zrezygnować z konkursu piosenki Eurowizji 2021 ze względu na ostatnie wydarzenia, krótki czas produkcji, jak i inne obiektywne przyczyny, które uniemożliwiły odpowiedni udział Armenii w Eurowizji 2021. - oznajmił nadawca z Armenii dla eurovision.tv.

Eurowizja 2021 bez Armenii

Eurowizja 2021 odbędzie się już wkrótce, jednak tym razem bez udziału Armenii. Kraj wycofał swój udział z uwagi na zamieszania polityczne. Wszystko spowodowane jest poważnym kryzysem, który powstał po przegranej wojnie Górski Karabach z Azerbejdżanem.

Eurowizja Junior 2020 - te kraje były o krok od wygranej!
Najnowsze