Eurowizja 2018: miejsce Polski ujawnione!

2018-05-13 13:04
Eurowizja 2018: miejsce Polski ujawnione!
Autor: fot./screen/www.youtube.com/Eurovision Song Contest Gromee na drugim półfinale Eurowizji 2018

Podczas finałowego koncertu Eurowizji 2018 wyjawiono, które miejsce zajęła Polska. Na ESKA.pl poznacie lokatę Gromee'go i Lukasa Meijera.

Eurowizja 2018: miejsce Polski ujawnione! Stało się to podczas finału 63 konkursu piosenki Eurowizji. Wyłaniający zwycięzcę koncert był nie tylko zmaganiem reprezentantów różnych państw, ale i okazją do ujawnienia ciekawych informacji, które dotychczas pozostawały tajemnicą. Jedną z nich było właśnie miejsce Gromee'go i Lukasa Meijera na Eurowizji 2018.

Które miejsce dla Polski?

Które miejsce zajęła Polska w Eurowizji 2018? Tę informację ujawnił komentujący finał Artur Orzech. Dziennikarz nie tylko opowiadał bowiem o tym, co dzieje się na scenie, ale dzielił się też z widzami różnymi ciekawymi wiadomościami. W pewnym momencie powiedział o miejscu Polski po drugim półfinale. Okazuje się, że Gromee i Lukas Meijer zajęli wtedy 14 miejsce. Aby dostać się do finału, trzeba było się znaleźć w pierwszej dziesiątce.

Nie wiadomo jednaki ile punktów otrzymali reprezentanci Polski na Eurowizji 2018, ani które miejsce zajmują w ogólnym zestawieniu całego konkursu. Być może jednak i takie informacje zostaną ujawnione przez organizatorów Eurowizji.

Eurowizja 2018: mężczyzna wyrwał mikrofon artystce z Wielkiej Brytanii [VIDEO]

Autor: brak danych

Eurowizja 2018 trawa! Niestety nie obyło się bez wpadki. Do nieprzyjemnej sytuacji doszło podczas występu artystki z Wielkiej Brytanii.

Eurowizja 2018 - punktacja

Finał Eurowizji 2018 wygrał zaś Izrael. Reprezentowała go Netta z piosenką Toy. Za swoje wykonanie zebrała w sumie 529 punktów. Dokładną punktację możecie sprawdzić klikając w odnośnik poniżej.
 

Eurowizja 2018: PUNKTACJA. Kto dostał ile punktów? [PEŁNA LISTA]

Autor: brak danych

Eurowizja 2018 dobiegła końca. Zwyciężczynią 63 konkursu została Netta z Izraela. A jak wyglądała punktacja? Sprawdźcie na ESKA.pl.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze