Eurowizja 2018: kandydaci do polskich preselekcji [LISTA]

2018-03-03 21:09
Eurowizja 2018: kandydaci do polskich preselekcji [LISTA]
Autor: Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER Isabell wystąpiła podczas preselekcji w 2017 roku

Eurowizja 2018 - kto ma szansę reprezentować Polskę w konkursie? Sprawdź, kto zgłosił swoje utwory do krajowych eliminacji. 

Eurowizja 2018 zbliża się wielkimi krokami. Najważniejszą informacją przed konkursem jest to, kto będzie reprezentował Polskę podczas 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie. Tegorocznego kandydata, jak zwykle, wyłonią krajowe eliminacje do konkursu. Zanim jednak poznamy ostateczną decyzję, którą podejmą widzowie i jury, dowiemy się, którzy artyści chcieliby wziąć udział w krajowych eliminacjach.

Eurowizja 2018: POLSKIE PRESELEKCJE. Pełna lista uczestników

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 - polskie preselekcje wyłonią naszego reprezentanta do tego prestiżowego konkursu piosenki. Wokaliści, wokalistki i zespoły z naszego kraju, zmierzą się między sobą, zaś jury i widzowie zadecydują, kto pojedzie do Lizbony. Na ESKA.pl, znaj

Kandydaci do polskich preselekcji [LISTA]

Poniżej znajdziecie listę artystów, którzy zgłosili swoje piosenki do krajowych eliminacji do Eurowizji 2018 i powalczą 3 marca o bilet do Lizbony. Lista będzie na bieżąco aktualizowana o nowe propozycje.

  1. Saszan - Nie chcę ciebie mniej
  2. Monika Urlik - Momentum
  3. Isabel Otrebus - Delirium
  4. Ifi Ude - Love is stronger
  5. Future Folk - Krakowiacy i górale
  6. Gromee feat. Lukas Meijer - Light Me Up
  7. Marta Gałuszewska - Why don’t we go
  8. Pablosson - Sunflower
  9. Maja Hyży - Skin
  10. Happy Prince - Don’t let go

Informacje o zgłoszeniach pochodzą z eurowizja.org, a także od samych artystów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze