Eurowizja 2018 - Gromee założy czerwone majtki na występ? Mają przynieść mu szczęście!

2018-05-10 13:13
Eurowizja 2018 - Gromee założy czerwone majtki na występ? Mają przynieść mu szczęście
Autor: Fot. Marcin Bruniecki/REPORTER / EAST NEWS Eurowizja 2018 - Gromee założy czerwone majtki na występ? Mają przynieść mu szczęście

Gromee gotowy do występów na Eurowizji! Krakowski producent zdradził nam, co szykuje na występ oraz czy założy czerwoną bieliznę, która ma mu przynieść na szczęście!

Eurowizja 2018 - Gromee jest w pełni gotowy do występu na lizbońskiej scenie w Altice Arenie! Producent opowiedział nam, czym zaskoczy publiczność, zdradził jaką zabawną wpadkę zaliczył oraz czy - podobnie jak maturzyści - założy czerwone majtki na szczęście! Z Gromeem rozmawiała nasza ekipa prowadząca poranek numer 1 w Polsce, czyli Jankes, Kama i Rudy!

Eurowizja 2018 - GROMEE po drugiej próbie! Mega energia, iskry i fiolet [VIDEO]

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 - Gromee i Lukas Meijer zaliczyli drugą próbę przed półfinałem konkursu. Sprawdzenie dźwięku, efektów specjalnych, światła czy możliwości wykorzystania sceny, przebiegło pomyślnie, choć na pewno artyści mają w głowie nowe p

Eurowizja 2018 - Gromee przed występem

Gromee nie ukrywa, że emocje z minuty na minutę są coraz większe. Mało spał ubiegłej nocy, ale nie może się doczekać swojego występu! - Nerwy są! Nie będę ukrywał i zgrywał bohatera. Z drugiej strony jesteśmy zmobilizowani, chcemy wyjść już na scenę i wysłać ludziom w świat energię Polską, uśmiech Polski, bo na pewno jesteśmy jednym z najbardziej uśmiechniętych teamów, więc cieszę się, że Polacy potrafią się dobrze bawić na takich imprezach - powiedział w Rannych Ptakach w Radiu ESKA.

Gromee opowiedział również o przezabawnej sytuacji, jaka przydarzyła mu się w Lizbonie. Chodzi dokładnie o czerwony dywan, który okazał się... niebieski! - To dość dziwna historia, bo ja szukałem dwóch dywanów, bo miałem iść na czerwony. Faktycznie okazał się niebieski. Dywan miał 800 metrów, mnóstwo dziennikarzy z całego świata, fanów Eurowizji, rozmowy, zdjęcia, niekończący się ten dywan. Możemy się pochwalić, że na tym czerwono-niebieskim dywanie odwiedził nas ambasador Polski. Jak długo polskiej ekipie zajęła wędrówka? Spacer po dywanie trwał dwie godziny!  

Gromee na Eurowizji 2018 - czerwone majtki

Kamila Ryciak zapytała Gromeego o przesądy. Jak wiadomo, w Polsce są matury, na matury trzeba włożyć czerwone majtki żeby było szczęście, czy Gromee też takowe posiada? - Na pewno będę miał na sobie coś pożyczonego, bo podobno to też pomaga. Z tymi majtkami... zaraz... jeśli tak mówicie, to muszę coś wykombinować. Okey!

Gromee - występ na Eurowizji 2018

O tym, jak będzie wyglądać występ Gromeego dowiedzieliśmy się oglądając jego próby. Teraz zdradził nam, że głównym punktem jego występu będzie... taniec ręką! - Będzie dla was specjalny taniec, nieświadom zrobiłem pewne rzeczy. Ruszyłem kilka razy ręką i jest to snakedance' Tańczymy 'snakedance'a' za kulisami i na scenie w Lizbonie - zdradził. Tego na Eurowizji jeszcze nie było, więc liczymy, że przyniesie oczekiwany skutek ;)

Gromee i Lukas Meijer z hitem Light Me Up wystąpią 10 maja, podczas drugiego półfinału. Jeśli znajdą się w pierwszej dziesiątce, awansują do finału, który już 12 maja 2018!

Eurowizja 2018: półfinał 10.05. Kiedy i o której wystąpi Gromee? [TRANSMISJA]

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 ruszyła! Tegoroczny, 63. Konkurs Piosenki Eurowizji odbywa się po raz pierwszy w Lizbonie. Wszystko dzięki wygranej Salvadora Sobrala w 2017 roku. Eurowizja to za każdym razem trzy koncerty, dwa półfinały, w których poszczególne kraje wal

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze