ESKA SUNTA PARTY w Suntago - moc atrakcji na najgorętszych Mikołajkach w Polsce! Co się będzie działo?

2021-12-01 16:45 Materiał partnerski
ESKA SUNTA PARTY
Autor: Radio ESKA

Pogoda za oknami od tygodni nie zachęca do wyjścia na zewnątrz. Coraz chętniej zostajemy w domu i okryci kocem, pijemy ciepłą herbatę i decydujemy się na wieczór z ulubionym filmem czy serialem. Częściej myślimy też o urlopie w ciepłym miejscu, w którym chociaż na moment zapomnielibyśmy o mrozie i braku słońca. Radio ESKA przychodzi z pomocą i wraz z Suntago organizuje najgorętsze Mikołajki w Polsce! Podczas ESKA SUNTA PARTY nie zabraknie wyjątkowych atrakcji!

Radio ESKA oraz Suntago ponownie łączą siły i organizują imprezę, która z pewnością zostanie w pamięci na długo! Suntago to największy zadaszony park wodny w Europie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Park of Poland podzielony jest na 3 strefy - Jamango, Relax oraz Saunaria. Pierwsza z nich to prawdziwa wodna dżungla, w której nie brakuje atrakcji na światowym poziomie. Druga strefa, Relax, to z kolei idealne miejsce do relaksu dla osób powyżej 16 roku życia, w którym można odpocząć w otoczeniu prawdziwych palm. Saunaria natomiast to 15 różnych atrakcji, które pomogą zadbać o dobre samopoczucie. Już 4 oraz 5 grudnia Suntago będzie gościć u siebie słuchaczy Radia ESKA, którzy wygrają wejściówki na ESKA SUNTA PARTY! Jakie atrakcje na nich czekają?

ESKA SUNTA PARTY w Suntago - co się będzie działo?

W dniach 4 oraz 5 grudnia odbędzie się ESKA SUNTA PARTY. To właśnie wtedy, od godziny 10:00 do 21:00 w strefie Jamango dostępnych będzie moc atrakcji, które z pewnością ucieszą każdego. Uczestnicy zabawy będą mogli skorzystać ze świątecznej fotobudki, wziąć udział w grach terenowych "Zostań zdobywcą przygód Suntago" oraz w grach i zabawach ruchowych z plastikowymi gadżetami. Gdyby tego było mało, podczas imprezy odbywać się będą warsztaty tropikalnych ozdób choinkowych, podczas których każdy będzie miał możliwość stworzenia m.in. koralikowych laseczek, dekoracji z obrysowanych dłoni czy też eko zawieszek, czyli recyklingowych bombek z czego tylko się da.

Co więcej, co 2 godziny odbywać się będą konkursy świąteczne z wiedzy o zimie, Mikołaju i świętach, a nagrodami w nich będą wodne tatuaże i inne upominki. Pytania konkursowe będą dostosowane do wieku i ilości dzieci. Kolejną atrakcją niewątpliwie będą wyścigi i slalomy w workach świątecznych.

Podczas imprezy ESKA SUNTA PARTY w Suntago nie może również zabraknąć studia Radia ESKA, w którym od godziny 11:00 do 17:00 serwowane będą Mikołajkowe hity na czasie! Jeżeli chcecie wziąć udział w najgorętszych Mikołajkach w Polsce, wystarczy wejść na stronę konkursową ESKA SUNTA PARTY, przesłać zdjęcie z drugą połówką, rodziną lub znajomymi i napisać krótki list do Mikołaja, który przekona go, że to właśnie was powinien zabrać do Suntago! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze