ESKA Music Awards 2017 - KTO WYSTĄPI? LINE UP gali w Szczecinie!

i

Autor: fot. EMA 2017 ESKA Music Awards 2017 - KTO WYSTĄPI

ESKA Music Awards 2017 - KTO WYSTĄPI?

2017-06-17 22:33

ESKA Music Awards 2017 - ujawniamy nazwiska gwiazd, które wystąpią na naszej gali! Sprawdźcie, kto pojawi się na scenie 17 czerwca w Szczecinie już teraz - na ESKA.pl!

ESKA Music Awards 2017 - kto wystąpi na gali w Szczecinie? EMA 2017 Line-up, a dokładnie pierwsze nazwiska podrzucamy Wam na ESKA.pl! Na liście gwiazd, które uświetnią tegoroczną ceremonię wręczenia statuetek Radia ESKA i ESKA TV, nie brakuje cenionych zagranicznych gwiazd! Na wielkiej gali, która już 17 czerwca 2017 w Szczecinie specjalnie dla Was wystąpią: ALMA i Ofenbach! 

ESKA Music Awards 2017 - RELACJA NA ŻYWO [wyniki, zdjęcia, wywiady]

Autor: brak danych

  ESKA Music Awards 2017 - relacja minuta po minucie. Specjalnie dla was będziemy obserwować galę, rozmawiać z gwiazdami ESKA Music Awards 2017, wyłapywać ciekawostki i zakulisowe tajemnice. Bądźcie z nami. Przygotuj się do wielkiej gali ESKA Music Awards 2017 - sprawdź NOMINACJE i

ESKA Music Awards 2017 - kto wystąpi, line-up

ESKA Music Awards 2017 - GWIAZDY

Na ESKA Music Awards 2017 wystąpią zagraniczni wykonawcy: Matthew Koma współpracował z wieloma cenionymi producentami. Jest współautorem hitów dla Tiesto, Zedda, Alesso czy duetu Showtek! ALMA to 21-letnia wokalistka z Finlandii, która jest porównywana do Sii, Adele, Beth Ditto czy Amy Winehouse! Artystka dała się poznać szerszej części publiczności za sprawą hitu Bonfire (Felixa Jaehna), w którym pojawiła się gościnnie! Za sprawą tego kawałka jej wokal pokochała cała Europa! Natomiast Ofenbach tworzy francuski duet Dorian & Cesar, który z sukcesem tworzy muzykę z gatunku deep-house. Mają na koncie utwór Be Mine, który bardzo szybko stał się hitem w całej Europie. Sigala pojawi się wraz z Ella Eyre! Obydwoje mają na koncie mnóstwo singli, które dotarły do TOP 15 UK Charts. Duet wykona na żywo najnowszy hit pt. Came Here For Love. 

Podczas ESKA Music Awards 2017 wystąpią również największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej! C-BooL, czyli laureat poprzedniej ceremonii rozdania naszych nagród. Ma na koncie hity: Never Go Away, Magic Symphony, a znakomitym teledyskiem do ostatniego kawałka - DJ Is Your Second Name - pobił swój rekord odsłon w serwisie YouTube! Mandee w wyjątkowy sposób przerobił hit Superstar. Producent i didżej podbił tym singlem radiowe zestawienia oraz klubowe parkiety w całej Polsce! Ania Dąbrowska to wielokrotnie nagradzana, jedna najpopularniejszych wokalistek w Polsce, która ostatnio osiągnęła wielki sukces z singlami z płyty Dla Naiwnych Marzycieli - Nieprawda czy W głowie. Nagrała również piosenkę pt. Porady Na Zdrady (Dreszcze). Na scenie ESKA Music Awards 2017 wystąpi również Sarsa! Artystka znana z przebojów Zapomnij mi, Indiana, czy Naucz mnie, zapowiada drugi solowy album pt. Pióropusze, nowym singlem zatytułowanym Bronie się. Patryk Kumór ma na koncie trzy studyjne albumy. Ostatni nosi tytuł 11 i pochodzi z niego hit pt. Nudzę się! Gromee to jeden z najbardziej utalentowanych producentów w Polsce! Jego trzy ostatnie single stały się wielkimi hitami w polskich rozgłośniach radiowych! Monika Lewczuk nagrała polską wersję hitu Libre, razem z Alvaro Solerem! Nie zabraknie najbardziej rozśpiewanego chóru w Polsce - Sound'n'Grace! Jeszcze przed galą i transmisją w telewizji - publiczność w Azoty Arena rozgrzeje Tom Swoon, czyli najbardziej ceniony na świecie DJ z Polski!

To nie koniec naszych ogłoszeń! PEŁNĄ LISTĘ gwiazd, które wystąpią na gali rozdania nagród RADIA ESKA i ESKA TV poznacie już wkrótce - bądźcie czujni! Pamiętajcie, że trwa głosowanie na #EMA2017! Wybierzcie swoich faworytów w sześciu kategoriach i dajcie sobie szansę na bilety na galę, która już 17 czerwca 2017 w Szczecinie! ZAGŁOSUJ NA ESKA Music Awards 2017 >>

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

Autor: brak danych

ESKA Music Awards 2017 to nagrody przyznawana przez Radio Eska od 2002 roku. W tym roku ponownie widzimy się w Hali Azoty w Szczecinie. 2017 ESKA Music Awards już 17 czerwca 2017 r. Startujemy o godz. 20.15! Kto walczy o statuetki EMA 2017?