ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Hit to "Naucz mnie" Sarsy

2015-08-30 0:22

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - znamy już Najlepszy Hit! O nagrodę walczyły następujące nagrania: "1 moment"   K2 feat. Buka, "Naucz mnie"  Sarsa, "Dach"  Tabb & Sound'n'Grace, "Zbyt wiele"  KaeN  feat. WdoWA, Cheeba. Statuetkę za największy przebój minionego roku zabierze do domu Sarsa Markiewicz! Dowiedz się więcej na ESKA.pl!    

Sarsa nagrodzona na ESKA Music Awards 2015. Wokalistka dostała statuetkę za Najlepszy Hit, a odebrała ją z rąk Michała Celedy i Roberta Kupichy. Sarsa Markiewicz – kompozytorka i autorka tekstów, grająca na pianinie i ukulele, laureatka wielu konkursów muzycznych - szerszej publiczności znana za sprawą udziału w muzycznym talent show The Voice Of Poland.

Pasję muzyczną łączy ze swoim wykształceniem i pracą zawodową muzykoterapeuty - między innymi z dziećmi upośledzonymi. Dodatkowo, co jakiś czas udziela się przy warsztatach muzycznych starając się motywować młodych ludzi do twórczości własnej.

Obecnie pracuje nad swoją debiutancką solową płytą, na której chce połączyć komercję z muzyką alternatywną. Zapowiedziany na koniec sierpnia 2015 krążek zwiastowały takie nagrania jak Naucz Mnie oraz Indiana. Już dziś porównywana jest do takich wokalistek jak Sia czy Tove Lo. Nagroda dla Najlepszego Hitu na EMA 2015 to zapewne dopiero początek kolekcji wyróżnień dla utalentowanej Sarsy!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze