Eliza Xerxa w The Voice Kids 3 - kim jest uczestniczka o mocnym głosie?

2020-01-18 20:17 RW
Eliza Xerxa w The Voice Kids 3 - kim jest uczestniczka o mocnym głosie?
Autor: Jan Bogacz / TVP Eliza Xerxa w The Voice Kids 3 - kim jest uczestniczka o mocnym głosie?

Eliza Xerxa to kolejna uczestniczka, na którą trzeba zwrócić uwagę oglądając The Voice Kids 3. Młoda dziewczyna w Przesłuchaniach w Ciemno wykonała swój ulubiony utwór. Mowa o Stone Cold, za który odpowiada Demi Lovato. Kim jest Eliza Xerxa? Poznajcie ją bliżej i oceńcie talent - na ESKA.pl

Eliza Xerxa - kim jest uczestniczka The Voice Kids 3? Jej najsilniejszą stroną jest mocny wokal, który wywołuje ciarki na całym ciele. Najlepiej czuje się w rodzinnym domu i na muzycznej scenie. Nie widać po niej stresu, presji - po prostu wychodzi i śpiewa. Zdecydowanie to kolejna z uczestniczek, która ma szansę zdobyć tytuł najlepszego, dziecięcego głosu w Polsce. Eliza Xerxa jest laureatką wielu konkursów na szczeblu ogólnopolskim oraz międzynarodowym. 

Eliza Xerxa - kim jest?

Kim jest Eliza Xerxa? 11-letnia dziewczyna z Częstochowy imponuje swoim mocnym głosem. Niektórzy się dziwią, że w wokalu tak młodej osoby jest tyle energii i czystych dźwięków. Eliza Xerxa ma swój kanał na YouTube. Znajdziemy na nim różne materiały wideo z występów. Śpiewała między innymi utwór Chłopcy z placu broni, Meluzynę, a także Shallow. Wrzuciła również wideo, na którym śpiewa utwór Stone Cold, a wszystko to podczas Festiwalu w Brzegu. Ten sam kawałek, który oryginalnie wykonuje Demi Lovato, zaśpiewała podczas Przesłuchań w Ciemno w The Voice Kids 3. Sprawiła, że wszystkie trzy fotele się odwróciły. Ostatecznie zdecydowała, że swój talent szlifować będzie pod okiem Tomsona i Barona z grupy Afromental. 

Najnowsze