Ekipa Friza w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA. Głosuj już teraz!

2021-03-16 15:31 Adam Bysiek
Friz podbił TikToka! 3KIPA viralem w aplikacji. Youtuber rozdaje tam pieniądze dla fanów!
Autor: Kadr z filmu EKIPA - 3KIPA z kanału EKIPA Friz podbił TikToka! 3KIPA viralem w aplikacji. Youtuber rozdaje tam pieniądze dla fanów!

To jedna z najważniejszych informacji dla fanów Ekipy i samego Friza. Pierwszy singiel 3KIPA promujący płytę SEZON 3 ma szansę dotrzeć na sam szczyt notowania Gorącej 20 Radia ESKA! W utworze krakowskich twórców można usłyszeć dosłownie wszystkich członków najbardziej znanej Ekipy w Polsce, której utwór dzięki Waszym głosom ma szansę odnieść sukces nie tylko na YouTube, ale i na antenie Radia ESKA. Wszystko w Waszych rękach!

Gorąca 20. Radia ESKA to notowanie najgorętszych muzycznych hitów! Stało się pewne, że utwór 3KIPA trafił do propozycji radiowego notowania, jednak czy odniesie sukces i trafi na szczyt naszej listy? Wszystko w waszych rękach!

Friz i Ekipa w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA

Friz i Ekipa mają szansę dotrzeć na sam szczyt notowania Gorącej 20 Radia ESKA. Każdy może oddać swój głos już teraz na stronie Gorącej 20 Radia ESKA. Oprócz pomocy Frizowi i jego Ekipie dajecie sobie szansę na zgarnięcie płyty oraz radiowych gadżetów! Od 8 marca 2021 roku, czyli daty premiery singla 3KIPA, w ciągu tygodnia w serwisie YouTube utwór i teledysk odtworzyło już ponad 16,5 miliona osób. Taki wynik sprawił, że nagranie znalazło się na 1. pozycji w karcie na czasie.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 12.03.2021

Ekipa w piosence 3KIPA śpiewa o swoim życiu, dokonaniach oraz planach na przyszłość. Pada również zapowiedź kolejnego sezonu!

Friz i 3KIPA - zagłosuj w Gorącej 20. Radia ESKA

Friz szturmuje Internet kolejnym kawałkiem, który jak już wiecie trafił do notowania Gorącej 20. Radia ESKA. Zagłosuj już teraz, a to być może do Ciebie oddzwonimy i damy Ci możliwość pozdrowienia kogo tylko chcesz! Pomóż Frizowi i jego Ekipie i wygraj jedną z płyt w notowaniu Gorącej 20. Radia ESKA. Jak Wam się wydaje, czy Friz podbije również antenę ESKI? Sprawdźcie to słuchając notowania najgorętszych 20. hitów w Polsce już w piątek 19 marca!

Najnowsze