Edyta Górniak - piosenka Dom Dobrych Drzew z serialu Leśniczówka [VIDEO]

2018-03-07 14:48
Edyta Górniak - piosenka Dom Dobrych Drzew z serialu Leśniczówka [VIDEO]
Autor: fot. okładka singla / Norbert Modrzejewski Edyta Górniak - piosenka Dom Dobrych Drzew z serialu Leśniczówka [VIDEO]

Dom Dobrych Drzew - nowa piosenka Edyty Górniak w serialu Leśniczówka! Posłuchajcie i oceńcie nagrania - na ESKA.pl

Edyta Górniak - piosenka Dom Dobrych Drzew z serialu Leśniczówka! Słuchacze określili jako pastelową i przypominającą wrażliwość muzyczną Edyty Górniak z początków jej kariery. Wykonanie i interpretacja zachwyciły najwierniejszych fanów artystki. W dzisiejszym świecie pogoni, Dom Dobrych Drzew pomaga wyciszyć gonitwę myśli – piszą słuchacze na portalach społecznościowych. Edyta Górniak przyznała, że proces nagrania był bardzo kojący, co w czasach wiecznego pośpiechu jest niezmiernie cennym doświadczeniem.

Edyta Górniak - piosenka Dom Dobrych Drzew

Dom Dobrych Drzew powstał specjalnie do serialu „Leśniczówka” (produkcja: Telewizja Polska S.A.). Premiera odbyła się na antenie TVP1 2 marca 2018. Za muzykę odpowiada Piotr Mikołajczak, słowa napisał Andrzej Ciborski. W nagraniu wzięli udział Kris Górski, Piotr Mikołajczak, Piotr Krępeć oraz Łukasz Targosz. Producentami są Kris Górski (również aranżacja), natomiast Jorge Vivo i Chris Aiken są odpowiedzialni za nagranie i wyprodukowanie wokalu.

Autorem zdjęcia na okładce singla jest Norbert Modrzejewski. Artystyczne wykonanie utworu oraz kadr na okładce pochodzą z serialu „Leśniczówka”, którego producentem jest Telewizja Polska S.A.

Syn Edyty Górniak z debiutancką piosenką. Posłuchaj kawałka Allana Krupy

Autor: brak danych

  Allan Krupa to syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy. Nastolatek pasjonuje się muzyką i stawia już pierwsze kroki w tym biznesie. 14-letni Allan od jakiegoś czasy tworzy muzykę elektroniczną pod pseudonimem DeadHead. Dotychczas mogliśmy znaleźć w sieci covery Allana, tera

 

Najnowsze