Edyta Górniak & Gromee, MIYO, Tymek i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-08-16 10:47 RW
Edyta Górniak & Gromee, MIYO, Tymek i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: OKŁADKI SINGLI Edyta Górniak & Gromee, MIYO, Tymek i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA to dawka najświeższej muzy! 16 sierpnia 2019 premierowo na naszej antenie usłyszycie jeden z najbardziej przejmujących utworów tego roku. Chodzi o kawałek Król, pod którym podpisuje się Edyta Górniak i Gromee. Premierowo pojawi się również jeden z najbardziej pozytywnych utworów tego roku. Chodzi o singiel Będzie lepiej, w którym usłyszycie Tymka! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

New Music Friday w Radiu ESKA świętujemy od samego rana do późnego wieczora. Na naszej antenie usłyszycie najgorętsze i najciekawsze nowości, które mogą stać się hitami końcówki lata i całej jesieni! 16 sierpnia 2019 to szczególny dzień dla fanów Edyty Górniak. Po krótkiej przerwie wydawniczej, wypuściła bardzo sentymentalny i przejmujący singiel Król. Za tekst singla odpowiada sama wokalistka we współpracy z Anią Dąbrowską i Dagmarą Melosik, a nad całościowym brzmieniem czuwał twórca wielu hitów, Gromee!

New Music Friday w Radiu ESKA - nowe hity 16.08.2019

Nowości muzyczne 16 sierpnia 2019 prezentują się znakomicie, co możecie ocenić sami odpalając  Radio ESKA. Oprócz wspólnego kawałka Edyty Górniak i Gromee'ego, usłyszycie również jeden z najbardziej pozytywnych utworów tego roku. Mowa o numerze z bardzo wymownym tytułem: BĘDZIE LEPIEJ. Kawałek z teledyskiem dwa dni po premierze dotarł na 1. miejsce karty na czasie YouTube. Utwór, za który odpowiada duet producencki MIYO, a wokalnie udziela się Tymek, poznaliście przedpremierowo na ESKA.pl. Na naszej stronie dostępny jest też wywiad z gwiazdami. 

Co jeszcze w New Music Friday w Radiu ESKA 16.08.2019? Lista premier aktualizowana w tym miejscu:

  • Edyta Górniak & Gromee - Król: Wiele osób myślało, że artyści nagrają imprezowy numer, który rozgrzeje parkiety w Polsce. W końcu mowa o gwiazdach, które od zawsze kochają muzykę klubową. Tymczasem Edyta Górniak i Gromee z piosenką Król mają szansę na tytuł najbardziej przejmującej i emocjonalnej piosenki roku. Diwa polskiej sceny śpiewa o miłości, rozliczając się prawdopodobnie z przeszłością. O czym jest piosenka Król? Opowiada ona o mężczyźnie, który żyje w swoim własnym, egoistycznym świecie. Nie jest królem uczciwego życia, bez zemsty i nienawiści. 
  • MIYO feat. Tymek - Będzie lepiej: Duet producencki MIYO i Tymek postawił na to, by kawałek wirusowo zarażał radością i poprawiał humor. Uśmiech i ignorancja problemów, tym na co dzień powinniśmy się kierować. Oczywiście w tym wszystkim ważna jest... miłość! Utwór pojawił się wraz z teledyskiem, który może przywoływać wakacyjne wspomnienia. Klip do singla Będzie lepiej jest efektem niezapomnianej podróży po Chorwacji, za jego realizację odpowiada Patryk Kościelniak.
  • B-OK x Kristian Kostov x Roxie - Live It Up
Najnowsze