Dua Lipa płytą Future Nostalgia zabrała nas do przyszłości serwując muzykę w stylu retro!

2020-03-28 13:14 RW
Dua Lipa płytą Future Nostalgia zabrała nas do przyszłości serwując muzykę w stylu retro!
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Dua Lipa płytą Future Nostalgia zabrała nas do przyszłości serwując muzykę w stylu retro!

W momencie, gdy Quebonafide płytą Romantic Psycho zabrał nas do przeszłości, Dua Lipa zdecydowała się pokazać, jak będzie wyglądać przyszłość. Zresztą sama ją tworzy wyznaczając trendy kawałkami, które znajdziemy na wyjątkowym krążku Future Nostalgia. Chcecie ich posłuchać w całości? Zapraszamy na ESKA.pl!

Dua Lipa nową dekadę rozpoczęła z mocnym uderzeniem! Wyczekiwany przez fanów drugi album artystki doczekał się premiery. Wydawnictwo zawiera światowy hit Don't Start Now, Physical oraz najnowszy singiel Break My Heart.  Dua Lipa wspomina chwilę, kiedy zrozumiała, w jakim kierunku chce podążać na nowej płycie: - Występowałam w radiu w Las Vegas i poszłam na spacer, by oczyścić umysł - opowiada. - Spacerując, słuchałam OutKast i No Doubt, i zaczęłam się zastanawiać, co te płyty mają w sobie, że wciąż je uwielbiam, że wciąż się z tą muzyką utożsamiam. Dlaczego mam wrażenie, że się w ogóle nie zestarzały? Zaczęłam się zastanawiać, jak tę nostalgię, wspomnienia z dzieciństwa i inspiracje przełożyć na coś nowego i współczesnego. Słuchając nowej płyty artystki można zadać sobie pytanie: to jest Dua Lipa? Artystka swoją przemianą pozytywnie zaskoczyła swoich największych fanów. 

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dua Lipa zakończyła 2019 rok, wykonując Don’t Start Now na ceremoniach Europejskich Nagród Muzycznych MTV, australijskich ARIA Music Awards i American Music Award. Od premiery w 2015 roku debiutancki album Dua Lipy rozszedł się w nakładzie 4 milionów egzemplarzy, a pochodzące z niego single znalazły 60 milionów nabywców, w tym 500 milionów streamów Don’t Start Now. Dua Lipa została ponadto najczęściej słuchaną płytą kobiecej gwiazdy w historii Spotify. Lipa jest też najmłodszą artystką z miliardem odsłon na YouTube.

Dua Lipa - Future Nostalgia: TRACKLISTA

 • 1. Future Nostalgia
 • 2. Don’t Start Now
 • 3. Cool
 • 4. Physical
 • 5. Levitating
 • 6. Pretty Please
 • 7. Hallucinate
 • 8. Love Again
 • 9. Break My Heart
 • 10. Good in Bed
 • 11. Boys Will Be Boys

Dua Lipa zakończyła 2019 rok, wykonując Don’t Start Now na ceremoniach Europejskich Nagród Muzycznych MTV, australijskich ARIA Music Awards i American Music Award. Od premiery w 2015 roku debiutancki album Dua Lipy rozszedł się w nakładzie 4 milionów egzemplarzy, a pochodzące z niego single znalazły 60 milionów nabywców, w tym 500 milionów streamów Don't Start Now. Dua Lipa została ponadto najczęściej słuchaną płytą kobiecej gwiazdy w historii Spotifya. Lipa jest też najmłodszą artystką z miliardem odsłon na YouTube.

Najnowsze