Domowe Granie - Jula i inni zapowiadają swoje koncerty. Kiedy zagrają na ESKA.pl?

2020-06-26 8:59 EK
Domowe Granie
Autor: Domowe Granie - ESKA.pl

Domowe Granie to niesamowita impreza i koncerty wielu znanych gwiazd. Wydarzenie jest bardzo uwielbiane przez widzów, dlatego na wirtualnej scenie pojawią się w najbliższym czasie nowi artyści! Dowiedz się, kiedy zagrają swoje koncerty Jula, GOZDEK i zespół Zouzy.

Domowe Granie to nie tylko sposób na nudę, ale również koncerty największych gwiazd! Podczas tego wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie i nasyci się dobrymi brzmieniami na bardzo długo. Serię muzycznych koncertów możecie obejrzeć prosto ze swojego domu. Specjalnie dla Was na ESKA.pl zagrali do tej pory między innymi: Sandra Rugała, Tom Gregory, Michał Szczygieł, Zuza Jabłońska, Magda Bereda, Filip Lat, czy też Alicja Szemplińska. Każdy z wokalistów nie tylko zaśpiewał swoje debiutanckie numery, ale również piosenki, które możecie kojarzyć z wielu rozgłośni radiowych czy też telewizyjnych.

Jeżeli przegapiliście któryś z koncertów Domowego Grania, to nie musicie się martwić! Wszystkie dotychczasowe wydarzenia, znajdziecie w naszych artykułach. Koniecznie je odszukajcie i poczujcie się, jak na prawdziwym koncercie swojego ulubionego idola!

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Domowe Granie - kto i kiedy zagra swój koncert?

Czytelnicy ESKA.pl oraz słuchacze Radia ESKA mogą umilić sobie letnie wieczory. To wszystko za sprawą Domowego Grania, podczas którego muzyczne gwiazdy, zagrają prosto ze swoich domów. Kto i kiedy zaśpiewa na naszej wirtualnej scenie?

  • 29.06 (poniedziałek) godz. 18:00 - GOZDEK
  • 1.07 (środa) godz. 18:00 - Jula
  • 3.07 (piątek) godz. 18:00 - Zouzy

Koniecznie ustawcie sobie powiadomienia i i nie przegapcie tych wyjątkowych muzycznych wydarzeń na ESKA.pl.

Najnowsze