Dom z papieru - hit Bella Ciao zaśpiewany w 6 językach. Polska wokalistka pokazała, co potrafi!

2020-05-18 18:21 MK
Kasia Staszewska
Autor: YouTube/Kasia Staszewska

Bella Ciao, Bella Ciao, Bella Ciao, Ciao, Ciao - chyba nie ma osoby, która czytając te słowa, nie nuci w głowie melodii jednego z największych hitów, który zyskał na popularności po użyciu go w serialu Dom z papieru. Polska wokalistka Kasia Staszewska, o której mogliście już wielokrotnie przeczytać na ESKA.pl, zdecydowała się na nagranie coveru tej piosenki. Zrobiła to jednak w wyjątkowym stylu. Posłuchajcie jej interpretacji Bella Ciao w sześciu językach.

Bella Ciao - cover piosenki w sześciu językach nagrany przez polską wokalistkę na pewno wywrze na was niemałe wrażenie! Im bardziej popularna piosenka, tym więcej można znaleźć w sieci jej coverów - to oczywiste. Nie wszystkie są jednak tak dopracowane i pomysłowe jak ten, który na swoim kanale zamieściła doskonale znana czytelnikom ESKA.pl Kasia Staszewska - dziewczyna, która regularnie dzieli się swoim talentem w sieci. Artystka postanowiła wykonać hitowy utwór Bella Ciao w aż sześciu językach. Nie mogło zabraknąć oczywiście języka polskiego.

Bella Ciao to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych włoskich utworów, a zarazem największy hit i faworyt wśród fanów popularnego serialu Dom z papieru. Produkcja, którą od drugiego sezonu można oglądać na Netflixie, cieszy się niesłabnącą popularnością. Świadczą o tym wyniki, jakie wygenerował czwarty jej sezon. Serial tygodniami nie schodził ze szczytu listy najchętniej oglądanych nowości na platformie, a jego wielbiciele z niecierpliwością wyczekują kontynuacji. Nic dziwnego, że tak wielu wokalistów opublikowało w sieci cover doskonale znanej z niego piosenki.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Bella Ciao - cover po polsku i nie tylko

Po premierze czwartego sezonu Domu z papieru, która miała miejsce w kwietniu 2020 roku, w sieci zaczęło pojawiać się wiele coverów najbardziej popularnej spośród użytych w nim piosenek, czyli Bella Ciao. Na wykonanie pieśni włoskich partyzantów zdecydowała się również Kasia Staszewska. Wokalistka przetłumaczyła jednak kawałek na pięć języków - niemiecki, hiszpański, francuski, polski oraz angielski. W jej coverze nie zabrakło też fragmentu w języku oryginalnym, włoskim.

Najnowsze