Disney łamie tabu. Gejowskie postacie w nowych filmach

i

Autor: fot. youtube.com / Disney Television Animation News Disney łamie tabu. Gejowskie postacie w nowych filmach

Disney łamie tabu. Gejowskie postacie w nowych filmach

2017-03-02 15:05

Pierwszy historyczny pocałunek pary tej samej płci w animacji Disneya za nami! To jednak nie koniec - jeden z bohaterów we wchodzącej do kin Pięknej i Bestii również jest gejem!

Gejowskie postaci w filmach Disneya! Pierwszego otwarcie homoseksualnego bohatera zobaczymy w ekranizacji baśni Piękna i Bestia z Emmą Watson. O tym, że jedna z postaci w najnowszej ekranizacji słynnej bajki jest gejem, poinformował reżyser Bill Condon w wywiadzie dla brytyjskiego pisma o tematyce LGBT. Twórca zdradził, że LeFou, w którego wcielił się aktor Josh Gad, odkryje swoją seksualność w małym, lecz znaczącym wątku nowej produkcji. Informacja na temat homoseksualnego epizodu w Pięknej i Bestii zbiegła się z telewizyjną emisją pierwszego pocałunku osób tej samej płci w serialu Star vs. The Forces of Evil na kanale Disney Channel.
>> Geje z Polski w teledysku Roxette!

Geje w bajkach Disneya

Pierwszy w historii animacji Disneya  pocałunek dwóch mężczyzn możecie obejrzeć w poniższym klipie. Ta subtelna, lecz przełomowa scena ma miejsce w czasie koncertu, na który wybrali się główni bohaterowie. W pewnym momencie różne pary dają sobie buziaka - w tym także dwóch chłopaków.Jeśli chcecie zobaczyć sam kluczowy moment, to przewińcie wideo do 1:26.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE