Dennis Llyod w Polsce 2019: BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI

2019-09-02 20:12 MK
Denis Lloyd
Autor: materiały prasowe

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów autora hitów Nevermind oraz Never Go Back. Nir Tibor, nagrywający i występujący jako Dennis Lloyd zawita do naszego kraju już w listopadzie. Podczas tego wyjątkowego koncertu, wielbiciele usłyszą największe przeboje oraz materiał pochodzący z jego EP-ki. Kiedy i gdzie zagra izraelski wokalista? Kiedy będzie można kupić bilety? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Dennis Lloyd w Polsce - ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów pochodzącego z Izraela piosenkarza, autora tekstów, producenta i multiinstrumentalisty. Artysta w swojej twórczości przekracza granice kultury i gatunku muzyką, która z natury rezonuje na całym świecie. Jego hit Nevermind stał się globalnym fenomenem - został odsłuchany ponad miliard razy, pokrył się platyną w ośmiu krajach oraz uplasował się na 3. miejscu na listach alternatywnych stacji radiowych w USA. Geniusz jego muzyki tkwi w jej niemal tajemniczej wszechstronności – przenika różne gatunki i cechuje się złożonością emocjonalną, a jednocześnie pozostaje minimalistyczna. Teraz o geniuszu muzyka będą mogli przekonać się polscy fani, bowiem po raz pierwszy zawita on do Polski ze swoim muzycznym show.

Dennis Lloyd w Polsce - kiedy, gdzie?

W lutym 2019 roku Dennis wydał singiel Never Go Back, który jest bezpośrednią kontynuacją Nevermind. Słuchalność Never Go Back przerosła sukces jego poprzednika Nevermind. Utwór Never Go Back pojawił się na jego debiutanckiej EPce Exident, która opowiada pełną historię relacji Dennisa z jego byłą dziewczyną. Artysta promował EPkę podczas już drugiej wyprzedanej trasy koncertowej Never Go Back Tour, podczas której wystąpił w 25 miastach Ameryki Północnej i Australii. Liczba jego występów, szczególnie w Tel Avivie, znacząco rośnie. W 2017 roku grał w klubach, które mieściły do 250 osób, a do 2018 roku Dennis zapełniał wyprzedawał koncerty w miejscach dla 2,5 tysiąca osób w ciągu kilku minut. Obecnie przygotowuje się do swojej drugiej trasy koncertowej po Europie, gdzie planuje zatrzymać się w ponad 20 europejskich miastach, m.in. w Warszawie. Koncert autora hitu Nevermind odbędzie się 16 listopada.

Dennis Lloyd w Polsce - bilety

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 6 września od 10:00 na LiveNation.pl Przedsprzedaż Spotify ruszy we wtorek, 3 września o 10:00 i zakończy się w czwartek, 5 września o 10:00. Przedsprzedaż na stronie artysty (https://DennisLloyd.lnk.to/ngbeuropetour) rozpocznie się w środę, 4 września o 10:00, a zakończy w piątek 6 września o 9:00, natomiast przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się w czwartek, 5 września od 10:00 i potrwa do piątku, 6 września do 9:00.

Najnowsze