David Guetta nie chce być sam! Nowa piosenka hitem lata? [VIDEO]

2018-07-31 14:19
David Guetta nie chce być sam! Nowa piosenka hitem lata [VIDEO]
Autor: fot. materiał prasowy Prestige MJM

David Guetta, czyli maszyna do robienia wielkich hitów, powraca z nowym utworem. Posłuchajcie i oceńcie sami - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2018 zaskakują coraz bardziej. Najsłynniejszy DJ i producent świata, David Guetta, może dopisać do swojej imponującej listy kolejną współpracę. Do nagrania kolejnego singla Francuz zaprosił jedną z najgorętszych młodych gwiazd, Anne-Marie. Efektem tego jest singlowa piosenka Don't Leave Me Alone.

David Guetta nowa piosenka 2018 - Don't Leave Me Alone

Don't Leave Me Alone to energetyczny i pogodny kawałek, idealnie nadający się na upalne letnie dni. Piosenkę idealnie prowadzi charakterystyczny mocny wokal Anne-Marie. David Guetta, mający wyjątkowy dar w wyborze artystów z którymi współpracuje, jak zwykle trafił w dziesiątkę, decydując się na Angielkę. Jak mówi sam David: - Anne-Marie jest cudowną artystką. Jestem bardzo dumny z naszej piosenki i cieszę się, że wreszcie możemy podzielić się nią ze światem!

W 2018 roku David Guetta ma wspaniałą passę. Składają się na nią hity Flames, Like I Do (z Martinem Garrixem i Brookse), Your Love (z Showtek). Obecnie Francuz podróżuje po świecie, dając sety didżejskie i rezydując w klubach na Ibizie. Jednak najważniejsze jest to, że kończy też prace nad siódmą studyjną płytą! Materiał ukaże się jeszcze w 2018 roku.

Najnowsze