David Guetta: jakie gadżety kupisz w Krakowie? Deskorolki, czapki, okulary i co jeszcze?

2018-01-23 17:00
David Guetta: jakie gadżety kupisz w Krakowie? Deskorolki, czapki, okulary i co jeszcze?
Autor: fot. mat. prasowe (Prestige MJM) David Guetta: jakie gadżety kupisz w Krakowie? Deskorolki, czapki, okulary i co jeszcze?

David Guetta w Krakowie wystąpi 27 stycznia 2018. W dniu wydarzenia będzie można kupić mnóstwo gadżetów związanych z francuskim producentem. 

David Guetta w Polsce 2018 będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich miłośników muzyki francuskiego producenta. Wiele osób będzie miało okazję kupić gadżety związane z Davidem Guettą. Koszulki, szorty, bluzy, czapeczki, a nawet deskorolki i okulary przeciwsłoneczne - to tylko niektóre z gadżetów, które będzie można zakupić w dniu koncertu 27 stycznia w Taurno Arena Kraków!

David Guetta w Polsce 2018 - gadżety

Do krakowskiej TAURON Areny trafi bogaty asortyment najróżniejszych gadżetów związanych z Davidem Guettą. Aby wszystkim chętnym umożliwić zakup, organizatorzy show zdecydowali o ulokowaniu w hali dwóch stoisk sprzedażowych. Zostaną one rozmieszczone naprzeciwko wejścia nr 1 oraz na płycie koncertowej.

Co znajdziemy w punktach z gadżetami? Będzie kilkanaście rodzajów t-shirtów w różnych kolorach i nadrukach w damskiej i męskiej wersji. Przygotowano także specjalna ofertę letnią: topy, kapelusz i czapeczkę-dżokejkę oraz okulary przeciwsłoneczne i seksowne szorty dla pań. Znajdzie się tu jednak także coś na obecną aurę: ciepła bluza z kapturem czy czapka z pomponem. Miłośnicy skateboardingu będą mogli zakupić na stoisku deskorolki zdobione charakterystycznym dla Davida Guetty patchworkowym wzorem, a do tego bandany w takim samym stylu. Dla fanów przygotowano też typowe gadżety: przypinki, silikonowe bransoletki w czterech kolorach, długopisy, plakaty, breloki i magnesy z logo francuskiego DJ-a.

David Guetta w Polsce 2018 - support rozgrzeje publiczność w Krakowie!

Autor: brak danych

  David Guetta w Polsce 2018 - support na pewno ucieszy wszystkich miłośników muzyki klubowej! O świetną rozgrzewkę przed koncertem francuskiego producenta zadbają trzy gwiazdy, w tym jedna z Polski! Przed występem głównej gwiazdy, swoją muzykę zaprezentują Deep

- Tak bogata oferta produktów, z jaką przyjedzie David Guetta, z pewnością usatysfakcjonuje jego fanów. Jestem pewien, że każdy wybierze tu coś dla siebie. Pamiętać tylko należy, aby wziąć ze sobą gotówkę, bo nie przewidujemy możliwości płacenia kartą – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

David Guetta: jakie gadżety kupisz w Krakowie? Deskorolki, czapki, okulary i co jeszcze?
Autor: fot. materiał prasowy Prestige MJM David Guetta: jakie gadżety kupisz w Krakowie? Deskorolki, czapki, okulary i co jeszcze?

(informacja prasowa Prestige MJM)

Najnowsze