Daniel Jodłowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? Wywołał duże emocje!

2021-09-18 21:16
Daniel Jodłowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? Wywołał duże emocje!
Autor: TVP Daniel Jodłowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? Wywołał duże emocje!

Daniel Jodłowski to jeden z tych uczestników The Voice of Poland, na których trzeba zwrócić uwagę. Młody i niezwykle zdolny wokalista już w pierwszym odcinku wywołał duże emocje śpiewając hit, który ostatnio otrzymał drugie życie. Przekonajcie się i poznajcie szczegóły w jednym miejscu.

Daniel Jodłowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? Zdecydowanie to odkrycie dwunastej edycji muzycznego show. Do tej pory młody chłopak nie udostępniał swoich wykonów w internecie. Jego talent nie był powszechnie znany. Zdecydowanie po tym programie może się to zmienić. 

The Voice of Poland 2021: UCZESTNICY - drużyna Justyny Steczkowskiej [LISTA]

Shanguy - gwiazdy ESKA Live w szczerym wywiadzie

Daniel Jodłowski - kim jest uczestnik?

Daniel Jodłowski to jeden z najbardziej tajemniczych uczestników dwunastej odsłony The Voice of Poland. Młody chłopak pochodzi z Kaszub i do tej pory nie ujawniał światu swojego talentu. 

Daniel Jodłowski - The Voice of Poland 2021

Daniel Jodłowski w The Voice of Poland 12 wywołał duże poruszenie. Wystąpił w czwartym odcinku przesłuchań w ciemno, gdzie zaśpiewał megahit Versace On The Floor, pod którym podpisuje się Bruno Mars. Czerwony fotel zdecydował się odwrócić Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Sylwia Grzeszczak. Niespodziewanie jednak Justyna Steczkowska zdecydowała się zablokować fotel Sylwii Grzeszczak. 

Daniel Jodłowski ostatecznie zdecydował, że swoje umiejętności wokalne będzie szlifować pod okiem Justyny Steczkowskiej.

Sonda
The Voice of Poland 12 - JURY. Kto wygra?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze