Dagmara Kaźmierska

i

Autor: AKPA Dagmara Kaźmierska występuje w "Tańcu z gwiazdami".

Programy

Dagmara Kaźmierska wygra "Taniec z gwiazdami"? Internauci spodziewają się szokującego wyniku

2024-04-12 13:00

Udział Dagmary Kaźmierskiej w tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami" wywołuje wiele emocji. Najwięcej negatywnych komentarzy pojawiły się po odcinku, w którym udało jej się przejść dalej przeciwko Aleksowi Mackiewiczowi. Widzowie zaczynają podejrzewać, że "królowa życia" może wygrać program pomimo braku umiejętności tanecznych.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z ulubienic widzów "Tańca z gwiazdami". To można wywnioskować z jej ciągłych awansów do kolejnych odcinków. Przypominamy, że o tym, które pary przejdą do następnego etapu, widzowie decydują tylko w połowie. Druga część głosów to noty od profesjonalnego jury. "Królowa życia" w każdym odcinku jest ostatnia w rankingu sędziowskim, a to oznacza, że wsparcie od publiczności musi być bardzo duże. W szóstym odcinku wyeliminowała Aleksa Mackiewicza, który od jurorów zdobył aż 38 punktów. W mediach społecznościowych pojawiła się lawina komentarzy. Niektórzy są przekonani, że Kaźmierska może sięgnąć po Kryształową kulę. Czy uda jej się pokonać lepszych tancerzy?

Dagmara Kaźmierska skończyła 49 lat. Tak „królowa życia” wyglądała jako mała dziewczynka!

Dagmara Kaźmierska rozbrajająco o Conanie. Szkoda byłoby mu na nią pieniędzy?!

Kaźmierska wygra "TzG"?

"Mi się wydaje, że Dagmara to jeszcze wygra ten program", "Dagmara jeszcze wygra", "Coś czuje, że ona wygra" - czytamy na Facebooku. Takie komentarze pojawiają się cały czas. Coraz więcej fanów "Tańca z gwiazdami" uważa, że to właśnie "królowa życia" zdobędzie Kryształową kulę i osobowość okaże się ważniejsza niż umiejętności taneczne. Jednych to bawi, a inni uważają to za bardzo niesprawiedliwe. Większość internautów uważa, że wygrać powinna Roksana Węgiel lub Anita Sokołowska.

"Taniec z gwiazdami" - kiedy i gdzie oglądać?

Nowe odcinki transmitowane są w każdą niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie. "Taniec z gwiazdami" jest też dostępny w internecie. Wszystkie odcinki są dostępne dla użytkowników aplikacji Polsat Go Box i na stronie internetowej polsatboxgo.pl.