Czar Par - piosenka. Kto śpiewa i jaki jest tytuł? [AUDIO TYLKO U NAS]

2019-09-22 16:17 aw
Czar par
Autor: Materiały Prasowe

Kultowy program Czar par powraca po 23. latach przerwy! Przez dwanaście tygodni widzowie będą mieli okazję śledzić zmagania par z całej polski, które postanowiły sprawdzić, jak dobrze się znają, na ile trwała jest ich miłość i jak dobrze są dobrani. Konkurencje, w których biorą udział, będą oceniane przez dwa bardzo znane i zgrane małżeństwa - Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela oraz Dorotę Chotecką i Przemysława Pazurę.

Czar par - piosenka wzbudzi uwagę wielu widzów. Kto śpiewa i jaki jest tytuł utworu? Premierowo ukazał się on w pierwszym odcinku programu, którego emisja zaplanowana została na piątek 20 września w TVP2. Na ESKA.pl możecie posłuchać go jeszcze przed premierą! Zdradzamy, co to za utwór i kim jest wokalistka, która go wykonuje.

Czar par - piosenka. Kto śpiewa i jaki jest tytuł utworu?

Piosenkę, którą widzowie mogą usłyszeć w każdym odcinku programu Czar par, wykonuje Anna Wyszkoni. Jak wyjawiła artystka na swoim Instagramie, utwór został napisany specjalnie na potrzeby programu. Tylko u nas możecie przedpremierowo posłuchać tego wyjątkowego wykonania! Przyjemny rytm i wesoła melodia błyskawicznie wpadają w ucho:

Czar Par - TEKST piosenki

Piosenka Czar Par we fragmencie będzie się pojawiać w czołówce popularnego programu, który wraca na antenę po 23. latach przerwy. Poniżej znajdziecie tekst piosenki z programu Czar par:

Czar par, czar par

Niech porwie nas czar par

Czar par porywa nas 

Kiedy dzielenie mnoży świat

Gdy jeden plus jedna to więcej niż dwa

Dwie różne planety, a wspólny świat

100% miłości plus VAT

Parę par długo jest razem

Lecz para nie równa się parze

Młodzi, dojrzali, pan z panią

Czekają już pary pod parą

Która para parę dogoni?

Czy ona i on to oni?

Już wkrótce się wszystko okaże

Ile jest pary w tej parze

Czar par - kiedy i o której oglądać?

Program można oglądać w TVP2 w piątki o godzinie 20:40 począwszy od 20 września. Prowadzącymi Czar par są Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan.

Najnowsze