Córka Wiśniewskiego ma już 13 lat. Jak teraz wygląda Fabienne?

2017-07-05 14:21
Córka Michała Wiśniewskiego ma już 13 lat. Jak teraz wygląda Fabienne?
Autor: fot. instagram.com / profil m_wisniewski1972 Córka Michała Wiśniewskiego ma już 13 lat. Jak teraz wygląda Fabienne?

Najnowsze zdjęcie Michała Wiśniewskiego i jego córki Fabienne wywołało spore poruszenie w internecie. 13-letnia córka wokalisty Ich Troje i Mandaryny pochwaliła się bardzo odważną fryzurę. Idzie w ślady charyzmatycznych rodziców?

Starsza córka Michał Wiśniewskiego i Mandaryny ma już 13 lat. Polskie media przypomniały sobie o Fabienne Wiśniewskiej za sprawą zdjęcia, które na swoim profilu w serwisie Instagram opublikował jej sławny ojciec. Lider Ich Troje zamieścił tam zdjęcie, na którym możemy podziwiać nową, bardzo oryginalną fryzurę nastolatki. Fabienne nosi bowiem na głowie stylizowane na dredy warkoczyki w stylu ombre. Autorem tej odważnej, jak na tak młodą dziewczynę, fryzury jest popularny wśród gwiazd Kajetan Góra. Z usług cenionego fryzjera i perukarza korzystali w przeszłości już m.in. Ewa Farna, Doda, Edyta Górniak, Maffashion czy Michał Szpak.

Cristiano Ronaldo pokazał zdjęcie ze wszystkimi swoimi dziećmi – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Wszystkie dzieci Cristiano Ronaldo na jednym zdjęciu razem z ojcem. Słynny piłkarz umieścił na swoim oficjalnym profilu na Instagramie niezwykle słodkie zdjęcie ze swoimi trzema pociechami. Portugalczyk aż tryska szczęściem trzymając na rękach jedno z nowo narodzonych bliźnią

Fabienne Wiśniewska - kim jest córka Michała i Mandaryny?

Córka Michała Wiśniewskiego z pewnością podziela zamiłowanie ojca do wymyślnych fryzur, ale nie wiadomo czy ma zamiar także iść w jego ślady jeśli chodzi o wybór ścieżki kariery. Póki co, Fabienne jest zdecydowanie bliżej do największej pasji swojej matki Marty 'Mandaryny' Wiśniewskiej. Nastolatka trenuje bowiem w jej szkole tańca Mandaryna Dance Studio.

@mds_mandaryna_dance_studio ❤️🌷 #bestteam Post udostępniony przez fabienne wiśniewska (@faabkaa)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze