Conan Gray zaśpiewa w Polsce

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Conan Gray w Polsce 2022. Autor hitu Maniac zaśpiewa w Warszawie!

2022-05-10 14:43

Jeden z najważniejszych popowych głosów swojego pokolenia, Conan Gray, po raz pierwszy zagra w Polsce. Autor multiplatynowych hitów Heather i Maniac wystąpi 11 maja 2022 w warszawskiej hali COS Torwar. Sprawdźcie, gdzie kupić bilety na to wydarzenie.

Conan Gray - koncert w Polsce to coś, na co fani wokalisty czekali od dawna. Ponad 4 miliardy streamów na różnych platformach, okładkowe publikacje w najbardziej poczytnych magazynach świata, występy na największych festiwalach i w programach telewizyjnych - to mówi samo za siebie. Conan Gray jest już muzyczną gwiazdą o ogólnoświatowym zasięgu. Te wyniki imponują jeszcze bardziej, gdy uświadomimy sobie, że Gray wydał jak dotąd jeden pełnoprawny album i cała kariera jest jeszcze wciąż przed nim. Fani z Polski będą mieli okazję zobaczyć wokalistę na żywo już 11 maja. Piosenkarz pojawi się w Warszawie, w hali COS Torwar, gdzie da zapierające dech w piersiach show. Sprawdźcie, gdzie jeszcze można kupić bilety na ten wyczekiwany koncert.

Sonda
Wybierzesz się na koncert Conana Graya?

Conan Gray w Polsce - bilety

Bilety na wydarzenie zaczynające się od 119 zł trafiły do otwartej sprzedaży 29 października o godzinie 10:00. Dobra wiadomość jest taka, że zainteresowani występem piosenkarza fani mogą jeszcze kupować wejściówki! Oto oficjalne punkty sprzedaży:

  • Fource.pl: https://bit.ly/3BbKgzu
  • GoOut: https://bit.ly/3pvS6lq
  • eBilet: https://bit.ly/3npWNuf
  • Eventim: https://bit.ly/3B9Wskj
  • Ticketmaster: https://bit.ly/3E7GKba
  • Going: https://bit.ly/3vEVz22
  • wszystkie Empiki
Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE