Co to wypok? Pytanie o wykop w Milionerach!

2019-12-12 17:50

Wypok - co to jest i dlaczego pytanie tak bardzo zaskoczyło uczestnika programu?

Milionerzy idą z duchem czasu i coraz częściej serwują pytania z dziedziny internetowych hitów, virali czy ogólnie społeczności tworzonych w sieci. Było pytanie o Twittera, które okazało się dla jednego z uczestników zupełnie bezproblemowe przyszedł też czas na wypok i mirki. Nie wiece o co chodzi? Uczestnik odcinka 13 kwietnia też był zaskoczony. Odpowiedzi zasugerowały mu, że może chodzić o drzewo i rosnące na nim śliwki. Prawd okazała się zupełnie odmienna i zaskakująca. 

>> Pytanie za milion w Milionerach: Kinga Rusin i Piotr Kraśko dzwonią do przyjaciela!

Wykop w Milionerach

Ale od początku. Jarosław w Milionerach radził sobie bardzo dobrze. Jednak pytanie za 75 tys. zł zdecydowanie mu nie pasowało. - Na "wypoku" przesiadują mirki i.. - zabrzmiało pytanie. Do wyboru były oczywiście cztery odpowiedzi: A Węgierki B Uleny C Renklody D Mirabelki. Z racji nieznajomości odpowiedzi za zadane pytanie Jarosław postanowił zadzwonić do przyjaciela. Niestety kolega Jarka również nie wiedział o co chodzi. Jarosław postanowił strzelić w ciemno i obstawił odpowiedź A, która okazała się błędna. Chodziło bowiem o Mirabelki. Hubert Urbański wyjaśnił też o co chodzi. Okazało się, że wypok to żartobliwa nazwa popularnego w sieci serwisu Wykop.pl. Mirko to z kolei mikroblog znajdujący się w serwisie. Społeczność zgromadzona w ogół wykopu to właśnie mirki i mirabelki. użytkownicy 

Uczestnicy programu Milionerzy walczą o nagrody pieniężne, odpowiadając na serię pytań. Stawka jest wysoka, więc nerwów im nie brakuje, ale tak naprawdę nie ryzykują niczym… Zupełnie inaczej jest w przypadku bohaterów serialu Siberia, którzy biorą udział w ekstremalnym reality show i ryzykują życiem. Zobaczcie serial na eskaGO i sprawdźcie, do jakich programów lepiej się nie zgłaszać!

Najnowsze