Cleo, Roksana Węgiel i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-11-08 15:13 MK
New Music Friday
Autor: materiały prasowe, okładki singli

Kolejny tydzień to kolejne New Music Friday w Radiu ESKA. Tak jak w poprzednie piątki, tak i w piątek 8 listopada po raz pierwszy na naszej antenie usłyszycie najnowsze utwory waszych ulubionych wykonawców, które zapewne niebawem okażą się sporymi hitami. Już teraz sprawdźcie na ESKA.pl, jakie utwory dla was przygotowaliśmy. Tych premier nie możecie przegapić!

New Music Friday w Radiu ESKA 8.11.2019 - nowe piosenki, które dopiero co miały swoją premierę będziecie mogli usłyszeć przez cały dzień na naszej antenie. Wśród wykonawców, którzy zaprezentowali nam swoje najnowsze utwory nie zabrakło eurowizyjnych akcentów. Już niebawem, bo 24 listopada, w Polsce po raz pierwszy odbędzie się konkurs Eurowizja Junior 2019. Na dwa tygodnie przed startem imprezy, swoje single zaprezentowały między innymi artystki, które reprezentowały nasz kraj na Eurowizji w przeszłości. Mowa o Cleo, która powróciła do korzeni i zaprezentowała niezwykle poruszający, folkowy kawałek opowiadający o tęsknocie za domem rodzinnym, jak i o Roksanie Węgiel, która w swoim najnowszym utworze stawia na ważny przekaz i nawołuje fanów do oderwania się od telefonów komórkowych. Czyje jeszcze hity usłyszycie dziś w Radiu ESKA? Przygotujcie się na porcję kawałków, które z pewnością uprzyjemnią wam jesienne dni!

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 8.11.2019

New Music Friday w Radiu ESKA 8 listopada 2019 to kilka ciekawych propozycji, które z pewnością podbiją wasze serca. Poza polskimi wokalistkami, na naszej antenie usłyszycie również najnowszy singiel zespołu, który w 2016 roku zawładnął światowymi listami przebojów utworem Closer z gościnnym udziałem wokalistki Halsey. Oczywiście chodzi o duet The Chainsmokers. Poniżej prezentujemy pełną listę dzisiejszych premier:

  • Cleo - Dom
  • The Chainsmokers - Push My Luck
  • Roksana Węgiel - Potrafisz
  • Maxe feat. ELI - Echo
Najnowsze