Cleo nie wyda dwóch płyt w tym roku! Zaskakujące wyznanie artystki [TYLKO U NAS]

2020-09-17 14:02 Maksymilian Kluziewicz
Cleo
Autor: materiały prasowe

Już niewiele dzieli nas od premiery nowego wydawnictwa Cleo. Jak się jednak okazuje, mimo pierwotnych planów, piosenkarka wyda w tym roku jedną, a nie dwie płyty. O tym, dlaczego tak się stało, jak również o kulisach pracy nad krążkiem superNOVA, przyjaźni z Dawidem Kwiatkowskim i byciu jurorką w The Voice Kids opowiedziała w wywiadzie dla Radia ESKA. Zobaczcie rozmowę na ESKA.pl.

Cleo to artystka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Znana z takich hitów jak My Słowianie, Za Krokiem Krok czy Łowcy Gwiazd wokalistka przymierza się do wydania swojego kolejnego, trzeciego już w karierze albumu studyjnego. Płyta superNOVA ukaże się na rynku w piątek, 18 września 2020 roku. I choć do premiery pozostało bardzo niewiele czasu, Cleo postanowiła zadbać o efekt zaskoczenia i nie wyjawiła wielu informacji o zawartości całego wydawnictwa. Dopiero u nas, w rozmowie z Hanczakiem z Radia ESKA, artystka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić kilka szczegółów, które z pewnością zaskoczą wszystkich tak bardzo wyczekujących krążka superNOVA wielbicieli. Zaskakujący goście, inspiracje, planowane koncerty - o tym wszystkim opowiedziała nam Cleo. 

A co z longplayem vinyLOVA? Jak doskonale wiedzą fani piosenkarki, miała ona w tym roku wydać nie jedną, a dwie płyty. Na album vinyLOVA przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać. Dlaczego? Kiedy krążek trafi do sprzedaży? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w wideo poniżej. 

Wywiad z Cleo o nowej płycie

Jak mówi sama Cleo, album superNOVA to jej trzecie muzyczne dziecko, z którego jest bardzo dumna. To krążek, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zawarte na nim utwory trafią zarówno do fanów energicznych pop bangerów, takich jak Łowcy Gwiazd, jak również do miłośników bardziej melancholijnych kompozycji, jak na przykład EVA. W wywiadzie z Hanczakiem artystka po raz pierwszy zdradziła też, dlaczego płyta vinyLOVA nie ukaże się w tym samym czasie, co superNOVA i jaki jest tego powód. Oglądając wywiad dostępny na ESKA.pl jako pierwsi dowiecie się też, że B.R.O. nie jest jedynym raperem, którego będzie można usłyszeć na krążku. Zobaczcie koniecznie!

Wywiad z Cleo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze