Calvin Harris, Felix Jaehn, Alle Farben i inni premierowo w Radiu ESKA 27.05.2022!

i

Autor: single cover art Calvin Harris, Felix Jaehn, Alle Farben i inni premierowo w Radiu ESKA 27.05.2022!

Calvin Harris, Felix Jaehn, Alle Farben i inni premierowo w Radiu ESKA 27.05.2022!

2022-05-27 14:51

Najlepsi z najlepszych biorą udział w wyścigu o tytuł najgorętszego hitu! 27 maja 2022 do tej rywalizacji dołączają kolejne nowości muzyczne, które trzeba znać. Calvin Harris odnowił kontakt z Dua Lipą i zaprosił ją do wspólnego nagrania zatytułowanego Potion. Z klubowym bangerem wrócił włoski duet braci Vinai, a także niemiecki producent Felix Jaehn.

Spis treści

 1. Premiery 27 maja 2022 - nowości
 2. New Music Friday w Radiu ESKA 27.05.2022 - premiery

Wszystkie hity zaczynają się w ESCE! Od samego rana, jak co piątek, w ramach New Music Friday w Radiu ESKA podrzucamy wam tylko te najlepsze, najciekawsze i najbardziej potencjalne hity nadchodzących tygodni, a nawet miesięcy. 27 maja 2022 z nową piosenką pojawił się niemiecki producent, którego Rain In Ibiza wciąż podbija europejskie listy hitów. Artysta jednak nie spoczywa na laurach, idzie za ciosem, prezentując utwór Do It Better. Do swojego studia nagraniowego zaprosił swoją rodaczkę, Zoe Wees, która nie tak dawno nagrała utwór z Kygo. Z Niemiec pochodzi też Alle Farben, który zachęca do tańca w strugach deszczu. Producent wydał imprezowy numer Let It Rain Down. Ciesząc się tym, jakie nowości muzyczne 2022 pojawiły się 27 maja trzeba odnotować jeden z najbardziej udanych duetów ostatnich lat. Calvin Harris i Dua Lipa po sukcesie z One Kiss ponownie połączyli siły, a efektem tego jest utwór Potion. Oficjalnie to pierwsza zapowiedź drugiej części albumu Funk Wav Bounces, szkockiego artysty.

RADIO INTERNETOWE - słuchaj ONLINE

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Premiery 27 maja 2022 - nowości

Włoski duet Vinai, który znacie z megahitu I Was Made teraz dzieli się z nami letnim utworem zatytułowanym Raindrops. Na początku jest spokojnie, emocjonalnie, a później utwór zamienia się w imprezowego bangera z chwytliwym refrenem. Ktoś ma nową wersję hitu Stevie Wondera? Dokładniej na zapożyczenie zaśpiewu Just Called To Say I Love You. DJ-ski duet NEIKED zaprosił do współpracy dwie mega gwiazdy. Z jednej strony Anne-Marie, a z drugiej raperka Latto. Panie jednak nie zdecydowały się zadzwonić i powiedzieć o swojej miłości. Dzwonią z zupełnie innym przekazem, ale jakim - przekonajcie się sami!

New Music Friday w Radiu ESKA 27.05.2022 - premiery

 • Felix Jaehn feat. Zoe Wees - Do It Better
 • Alle Farben feat. PollyAnna - Rain Down
 • Marnik x Harris & Ford feat. Shibui - Raindrop
 • Calvin Harris feat. Dua Lipa & Young Thug - Potion
 • Grzegorz Hyży - Kochanie To Ja! 
 • Ed Sheeran - One Life
 • Jonas Blue, Julian Perretta - Perfect Melody
 • Neiked x Anne-Marie x Latto - I Just Called
 • Jeremi Sikorski - Kamikadze

Sun Festival 2022 - gwiazdy, artyści, wykonawcy. Kto wystąpi 29-31.07.2022? [LINE-UP]

Sonda
Najlepsza nowość 4. tygodnia maja 2022, to...