Benny Blanco x BTS, John Legend i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 5.08.2022

i

Autor: single cover art Benny Blanco x BTS, John Legend i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 5.08.2022

Calvin Harris, Benny Blanco x BTS i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 5.08.2022

2022-08-05 13:15

Nowości Muzyczne z 5 sierpnia 2022 poprawią Wam nastrój, dodadzą energii i pozytywnie na Was wpłyną w ostatnie tygodnie wakacji. O dobry klimat zadbały takie osobistości, jak Benny Blanco, John Legend czy Joel Corry. Jakie premiery 5.08.2022? Co nowego usłyszycie na antenie Radia ESKA? Poznajcie pełną listę najlepszych świeżych numerów już teraz.

Spis treści

 1. Premiery 5 sierpnia 2022 - nowości
 2. New Music Friday w Radiu ESKA 5.08.2022 - premiery

Wszystkie hity zaczynają się w ESCE, dlatego mamy dla Was kolejną porcję nowości, w ramach New Music Friday. Wyłącznie Wy, słuchacze Radia ESKA za sprawą Gorącej 20 decydujecie o tym, co zostanie megahitem na naszej antenie. 5 sierpnia do walki o Waszą uwagę włączył się John Legend, którego doskonale znacie z numeru All Of Me w remiksie Tiesto. Artysta śpiewa o kobiecie, którą spotyka podczas wieczornego wyjścia. Jedynym jego marzeniem jest taniec z nowopoznaną kobietą i spędzenie z nią reszty życia. Temat miłości podjął także Pascal Letoublon. Francuski producent w swoim utworze Fall In Love zadaje kobiecie pytanie, dlaczego się w nim zakochała. Hitem idealnym na jesień może się okazać utwór o decyzji, która skutkuje nieszczęśliwym zakochaniem. Bad Desision, to numer Benny Blanco, który w przeszłości wypuścił balladę Lonely z Justinem Bieberem. Teraz amerykański producent nawiązał współpracę z BTS i legendą rapowej sceny, Snoop Doggiem.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Premiery 5 sierpnia 2022 - nowości

5 sierpnia 2022 na muzycznym rynku pojawiło się sporo nowości, które mają szansę podbić listy hitów jesienią. Taneczny duet z Wielkiej Brytanii, Joel Corry i Becky Hill, połączył siły i stworzył piosenkę History. Z nowym numerem pojawił się również doskonale Wam znany, Tom Grennan. Artysta pojawił sie gościnnie u KSI, czego efektem jest piosenka Not Over Yet. Jeśli chodzi o nowe albumy, to po latach z kontynuacją krążka Curtain Call powraca Eminem. Druga część tego wydawnictwa dystrybucji Universal Music Poland, zawiera hity, jakie Eminem stworzył od 2005 roku. Raper umieścił takie numery jak Lighters z Bruno Marsem, The Monster i Love The Way You Lie z Rihanna, czy No Love z Lil Waynem. Świeżym albumem natomiast pochwalił się Calvin Harris. Szkocki producent, który naprawdę nazywa się Adam Wiles, wydał drugą część megahitowego albumu Funk Wav Bounces. 

New Music Friday w Radiu ESKA 5.08.2022 - premiery

 • benny blanco, BTS, Snoop Dogg - Bad Decisions
 • Pascal Letoublon, Maxé, QUIZZO - Fall In Love
 • John Legend, Saweetie - All She Wanna Do
 • RIKA & Kranium - Payroll
 • Michael Calfan & Selva - Fall To Pieces
 • Carly Rae Jepsen - Beach House
 • Gabor - Miłość
 • Natalia Szroeder, Daria Zawiałow - Czyj sen dziś śnisz
 • Nicky Jam - Sin Novia

Sonda
Najlepsza nowość sierpnia 2022, to...