Całkiem nowy numer 1 w Gorącej 20 Radia ESKA! Kleks pokonał Dua Lipę

i

Autor: Piotr Tarasewicz / Sony Music Polska Całkiem nowy numer 1 w Gorącej 20 Radia ESKA! Kleks pokonał Dua Lipę

NAJPOPULARNIEJSZY HIT W POLSCE

Całkiem nowy numer 1 w Gorącej 20 Radia ESKA! Kleks pokonał Dua Lipę

2024-01-27 16:09

IGO, Kaśka Sochacka, Mrozu, Artur Rojek, Brodka, Ralph Kaminski, Bedoes 2115 i Sokół, we współpracy z Hotelem Torino, stworzyli energetyczną, przebojową i zaskakującą wersję legendarnej piosenki "Witajcie w naszej bajce". Ten utwór powoli się rozkręcał aż w końcu - Całkiem Nowa Bajka to najpopularniejszy hit w Polsce!

IGO, Kaśka Sochacka, Mrozu, Artur Rojek, Brodka, Ralph Kaminski, Bedoes 2115 i Sokół powitali nas w Całkiem Nowej Bajce, a teraz my ich witamy na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA! Za sprawą Waszych głosów na ESKA.pl, piosenka z Akademii Pana Kleksa to najpopularniejszy hit w Polsce. Kleks pokonał utwór "Houdini", za który odpowiada Dua Lipa. Brytyjsko-albańska królowała w poprzednim zestawieniu listy hitów ESKI. Podium zamknął artysta objawienie ostatnich tygodni, Teddy Swims ze swoim hitem "Lose Control".

WOŚP 2024: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!

Gwiazdy jednego hitu. Te piosenki zna każdy!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 26.01.2024

8 spadków, 10 awansów, 2 nowości i 0 utworów, które zachowały pozycję sprzed tygodnia - to statystyka czwartego w 2024 roku notowania Gorącej 20 Radia ESKA. Z listy pożegnaliśmy utwór "Strangers", za który odpowiada Kenya Grace, a także "Drums", pod którym podpisuje się James Hype. Powitaliśmy natomiast na miejscach:

  • 19. Noah Kahan - Stick Season
  • 18. Sera & YouNotUs - I Can't Be The Only One

Kolejne - już lutowe - zestawienie listy hitów ESKI 2 lutego 2024. Głosujcie na hity w Gorącej 20 już teraz!

Gorąca 20 Radia ESKA - numer 1. Kleks - Całkiem nowa bajka