C-BooL - piosenka Wonderland hitem wiosny 2018? 5 dowodów, że warto na nią czekać!

2018-03-05 17:10
C-BooL - piosenka Wonderland hitem wiosny 2018? 5 dowodów, że warto na nią czekać!
Autor: fot. okładka singla / Monika Cebula, happyphotos.pl C-BooL - piosenka Wonderland hitem wiosny 2018? 5 dowodów, że warto na nią czekać!

C-BooL powraca! Wiadomość o nowym singlu producenta ucieszyła wielu stęsknionych fanów. O singlu Wonderland więcej - na ESKA.pl

C-BooL - piosenka Wonderland to oficjalnie następny singiel po DJ Is Your Second Name! Jeden z najlepszych producentów w Polsce przygotował propozycję, która ma szansę zostać hitem wiosny 2018. O tym, jak brzmi nowa piosenka C-BooLa, przekonacie się na ESKA.pl. Zanim utwór oficjalnie pojawi się na rynku muzycznym i w rozgłośniach radiowych - przekonujemy, że warto na niego czekać!

C-BooL - piosenka Wonderland

C-BooL po wielkich sukcesach z hitami Never Go Away, Magic Symphony i DJ Is Your Second Name zabiera nas do Krainy Czarów! Wonderland to tytuł długo zapowiadanego i wyczekiwanego kawałka didżeja z Pyskowic. Artysta na początku marca wybrał się ze swoją ekipą do Lizbony, gdzie stworzył zdjęcia do klipu singla. Utwór pojawi się 9 marca, czyli w Międzynarodowy Dzień DJ-a! Zróbcie niespodziankę producentowi i bardzo dobrze przyjmijcie jego najnowszy singiel!

Nowa piosenka C-BooLa - 5 dowodów, że warto czekać

W kalendarzu przy 9 marca warto odnotować, że to dzień premiery nowej piosenki C-BooLa. Fanów i miłośników muzyki tego producenta nie trzeba namawiać, by z niecierpliwością czekali na singiel Wonderland, ale jednak wolimy to zrobić!

  • Szlifowany diament - długie godziny produkcji sprawiły, że kawałek brzmi bardzo światowo. Jesteśmy pewni, że C-BooL nie zawiedzie oczekiwań fanów.
  • Coś nowego - czujemy, że polski producent bardzo nas zaskoczy nowym kawałkiem! Czyżby na wokalu, zamiast Giang Pham, miałby pojawić się ktoś nowy? 
  • Melodyjność - Ze wszystkich zapowiedzi nagrania, które pojawiły się w sieci, wynika, że nowy kawałek C-BooLa będzie bardzo melodyjny i szybko wpadnie do głowy. Wszystko to zasługa m.in. trąbek, które powinniśmy usłyszeć w Wonderland! Czy faktycznie zostaną one użyte? Przekonamy się 9 marca!
  • Piosenka + klip - kawałek w sieci pojawi się wraz z teledyskiem, który został nakręcony w Lizbonie! Spodziewajcie się kolejnej pięknej historii od C-BooLa.
  • Niezawodność: Producent utrzymuje ciągłość i każdy jego singiel to wielki hit! Można się spodziewać, że Wonderland powtórzy, a nawet (mamy nadzieję), poprawi sukcesy Magic Symphony, DJ Is Your Second Name oraz Never Go Away. 

W oczekiwaniu na singiel Wonderland, polecamy nową wersję utworu I Just Called To Say I Love You, Steviego Wondera. Kawałek odkurzył i odświeżył artysta z wytwórni C-BooLa (C-Wave Records), Brave! Wkrótce artystę poznacie bardziej - na ESKA.pl! Na singiel możecie głosować w ramach Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA!

GROMEE i Lukas Meijer na Eurowizji 2018! TYM występem wygrali krajowe eliminacje!

Autor: brak danych

  Gromee i Lukas Meijer z mega energetycznym hitem Light Me Up wystąpią na Eurowizji 2018! Producent otrzymał bilet do Lizbony zdobywając 8 punktów od jury oraz 12 punktów od telewidzów i tym samym wygrał m.in. z Moniką Urlik, Saszan, Martą Gałusze

 

Najnowsze