C-BooL - nowa piosenka DJ Is Your Second Name (feat. Giang Pham). FRAGMENT i DATA PREMIERY

2017-04-21 13:01
C-BooL - nowa piosenka DJ Is Your Second Name (feat. Giang Pham). FRAGMENT i DATA PREMIERY
Autor: fot. Tomasz Radzik C-BooL - nowa piosenka DJ Is Your Second Name (feat. Giang Pham)

C-BooL - DJ Is Your Second Name (feat. Giang Pham): szybko wpadająca do głowy melodia, przyjemny wokal i oczywiście... trąbki - to główne elementy nowej piosenki polskiego producenta. Fragment do posłuchania TYLKO na ESKA.pl!

C-BooL - DJ Is Your Second Name (feat. Giang Pham): nowa piosenka polskiego producenta we fragmencie do posłuchania ekskluzywnie na ESKA.pl. Zapewne już po przesłuchaniu urywka, nie będziecie mogli doczekać się premiery całości DJ Is Your Second Name. Radiowy debiut nowej piosenki C-BooLa w programie Muzyką Się Żyje w Radiu ESKA, 21 kwietnia po godzinie 18.00. Laureat EMA 2016 przy swoim kolejnym nagraniu współpracował z wietnamską wokalistką, Giang Pham. I znowu wokal tej młodej piosenkarki robi znakomitą robotę. Oceńcie sami klikając poniżej przycisk PLAY

C-BooL - nowa piosenka DJ Is Your Second Name (feat. Giang Pham)

Piosenka DJ Is Your Second Name w skrócie przedstawia kulisy weekendu każdego didżeja. C-BooL zdradza, że melodia utworu siedziała mu w głowie od prawie 3 lat. W końcu uznał, że to idealny moment i postanowił ją wykorzystać jako główny motyw nagrania. Przypominamy - w całości potencjalny hit nadchodzących miesięcy usłyszycie już w piątek, 21 kwietnia o godzinie 18:00 w Radiu ESKA! Czekajcie z niecierpliwością!

Linkin Park - nowa piosenka Good Goodbye to połączenie rapu z popem! [AUDIO]

Autor: brak danych

Linkin Park - nowa piosenka Good Goodbye może zaskoczyć zarówno miłośników rapu, ale ponownie fanów zespołu. Gościnnie w opublikowanym 14 kwietnia nagraniu pojawia się Pusha-T oraz Stormzy, objawienie brytyjskiego rynku muzycznego.

Stay Together od Noah Cyrus to murowany hit lata? AUDIO, TEKST

Autor: brak danych

Noah Cyrus nie zwalnia tempa! Po sporym sukcesie swojego pierwszego singla młoda artystka ujawniła właśnie swój nowy kawałek.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze