C-BooL - Magic Symphony (feat. Giang Pham): fragment TYLKO na ESKA.pl!

2016-10-24 13:11
C-BooL - Magic Symphony (feat. Giang Pham): fragment TYLKO na ESKA.pl!
Autor: fot. okładka Magic Symphony C-BooL - Magic Symphony (feat. Giang Pham)

C-BooL - Magic Symphony (feat. Giang Pham): fragment potencjalnego przeboju najbliższych miesięcy do posłuchania TYLKO na ESKA.pl! Jak nic - jesień 2016 upłynie w rytmie Magic Symphony! Zresztą posłuchajcie i oceńcie sami >>

C-BooL - piosenka Magic Symphony to hit jesieni 2016? Czy będzie większym przebojem niż Never Go Away? Spróbujcie ocenić to na ESKA.pl, bo przedpremierowo, TYLKO u nas znajdziecie fragment nagrania. Z pewnością dzięki niemu przekonacie się, że warto z jeszcze większą niecierpliwością czekać na całość Magic Symphony. Radiowa premiera utworu odbędzie się w programie Muzyką Się Żyje w Radiu ESKA, 24 października po godzinie 18:00. Warto dodać, że jeden z najpopularniejszych polskich didżejów i producentów po raz kolejny współpracował z wietnamską wokalistką, Giang Pham. Mamy nadzieję, że Magic Symphony C-BooLa będzie z Wami przez całą jesień 2016!

C-BooL - piosenka Magic Symphony (feat. Giang Pham)

Magic Symphony to piosenka, której pomysł zrodził się jesienią 2013 roku! C-BooL testował w swoim studio świeżo kupiony zestaw brzmień, sampli, dźwięków typowych dla orkiestry symfonicznej. Właśnie wtedy powstała wstępna aranżacja utworu, której na początku bliżej było do motywu z filmu niż do muzyki klubowej.

W 2016 roku producent wygrzebał z szuflady stary pomysł i zaaranżował nagranie na nowo! Tym razem połączył housowy bit z wcześniejszym "symfonicznym" projektem muzycznym.

Za tekst i melodię nagrania odpowiada C-BooL, który do współpracy zaprosił znaną z wcześniejszego hitu pt. Never Go Away, pochodzącą z Wietnamu wokalistkę Giang Pham. W jej głosie zakochała się cała Polska. Jak będzie w przypadku Magic Symphony? Fragment nagrania ekskluzywnie publikujemy tylko na ESKA.pl! Swoje opinie zostawcie w komentarzach pod artykułem! No to... podkręćcie głośniki i kliknijcie PLAY!

C-BooL feat. Giang Pham - Magic Symphony - TYLKO NA ESKA.pl

C-BooL - Magic Symphony TEKST

Hear a magic symphony
Just feel free, here with me
Hear a magic symphony
Let us hear, you and me
Hear a magic symphony

Premiera całego utworu pt. Magic Symphony w poniedziałek, 24 października o godzinie 18:00! Wtedy odpalcie Radio ESKA i program Muzyką Się Żyje, by nie przegapić najgorętszej premiery jesieni 2016! A jak się Wam podoba powyższy fragment? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze